01.09.2021

Õnnitleme silmapaistvaid haridustöötajaid

Mis saab olla toredamat, kui kuulutada välja ja anda teada uue õppeaasta alguseks Tallinna tunnustavad haridustöötajad ja -teod 2021. Õnnitleme kõiki tunnustatud õpetajaid, haridusjuhte, hariduse sõpru ja tegijaid! Tunnustused antakse üle 8. oktoobril toimuval Õnneliku õpetaja galal.

Aasta lasteaiaõpetaja 2021

 

Anneli Smoljakova

Tallinna Lepistiku Lasteaed

Maili Armulik

Tallinna Endla Lasteaed

Kersti Saks

Tallinna Kullerkupu Lasteaed

Ljudmilla Stepanova

Tallinna Arbu Lasteaed

Leila Toit

Tallinna Lasteaed Sipsik

Maili Vaarpu

Tallinna Kadaka Lasteaed

Eve-Raili Kuulpak

Tallinna Lepatriinu Lasteaed

Maris Laaneväli

Lasteaed Kelluke

Hiie Tamm

Rõõmutarekese Lasteaed

Jana Runno

Tallinna Sikupilli Lasteaed

Jelena Kabarõhha

Tallinna Arbu Lasteaed

Heleri Alter

Tallinna Männiku Lasteaed

Mirjam Saia

Tallinna Lasteaed Südameke

Karoliin Mäetalu

Tallinna Padriku Lasteaed

Kristi Tarassov

Tallinna Lasteaed Ojake

Marika Johanson

Taime Lasteaed

Lea Maiberg

Tallinna Tähekese Lasteaed

 

Aasta klassiõpetaja 2021

Jaanika Pärnamägi

Gustav Adolfi Gümnaasium

Kristiina Roosileht

Tallinna Kesklinna Põhikool/ Tallinna Reaalkool

Kaia Rikson

Jakob Westholmi Gümnaasium

Ilotana Haalen

Tallinna Kristiine Gümnaasium

Natalja Ivaškiva

Tallinna Läänemere Gümnaasium

Anna Mihhaljova

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Jelena Loskutova

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

 

Noor klassijuhataja 2021

Anni Väli

Tallinna 32. Keskkool

Berit Soomere

Tallinna 32. Keskkool

Maria Mihhaljova

Ehte Humanitaargümnaasium

Marina Voinova

Tallinna Kadaka Põhikool

Marko Veinbergs

Tallinna Kristiine Gümnaasium

 

Aasta klassijuhataja 2021

Liis Enson

Tallinna Pääsküla kool

Anne Kaljurand

Gustav Adolfi Gümnaasium

Anu Orastu

Ristiku Põhikool

Kadi Voosel

Tallinna Kristiine Gümnaasium

Ruth Kallas

Tallinna 21. Kool

Eva Kalbus

Tallinna 32.Keskkool

Svetlana Melnikova

Ehte Humanitaargümnaasium

Tatjana Trojanonva

Tallinna Prantsuse Lütseum

Maire Künnap

Kadrioru Saksa Gümnaasium

Olga Klaser

Rocca al Mare Kool

Mari-Liis Ojaperv

Pirita Majandusgümnaasium

Reeli Kaselaid

Kalamaja Põhikool

Pille-Riin Talts

Tallinna Südalinna Kool

Helen Linnok

Tallinna Tehnikagümnaasium

Aleksandr Dobolin

Tallinna Kadaka Põhikool

Maarika Laiv

Tallinna Kivimäe Põhikool

Olga Antriainen

Tallinna Kunstigümnaasium

 

Aasta spordisõbralik õpetaja 2021

Aivar Saar

Vanalinna Hariduskolleegium

Kristi Laidvee

Tallinna Südalinna Kool

Meelis Raiend

Tallinna 32. Keskkool

Ingrid Tullus

Rocca al Mare Kool

 

Aasta põhikooli aineõpetaja 2021

Mario Kekišev

Pirita Majandusgümnaasium

Anne-Ly Lään

Tallinna 21. Kool

Olga Safronova

Tallinna Kadaka Põhikool

Piret Vahtra

Tallinna Kristiine Gümnaasium

Brita Ahven

Kalamaja Põhikool

Veiko Klaan

Pelgulinna Gümnaasium

Monika Kabral

Tallinna Õismäe Gümnaasium

Liisi Pikpoom

Tallinna Pääsküla kool

Natalja Dovgan

Tallinna Laagna Gümnaasium

Kristi Vooglaid

Tallinna Kuristiku Gümnaasium

Arvo Silm

Tallinna Südalinna Kool

Anna Leena Raud

Tallinna Kunstigümnaasium

Paul Binsol

Pirita Majandusgümnaasium

Kadi Uibo

Tallinna Nõmme Põhikool

Jelena Kozubnja

Tallinna Südalinna Kool

 

Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021

Kristel Tamm

Gustav Adolf Gümnaasium

Alar Pukk

Tallinna 21. Kool

Pavel Alonov

Tallinna Pae Gümnaasium

Tiina Napsep

Tallinna Kristiine Gümnaasium

Kaire Maalma

Jakob Westholmi Gümnaasium

Katrin Rohumaa

Gustav Adolf Gümnaasium

Rein Tammik

Eesti Merekool

 

Aasta kutseõpetaja 2021

Mikk Mänd

Tallinna Ehituskool

Jekaterina Štšegolihhina

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Kaido Tiits

Tallinna Teeninduskool

Tatjana Karaganova

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Alar Kurg

Tallinna Ehituskool

Martin Noa Ldinin

Tallinna Tööstushariduskeskus

Mairo Marjamaa

Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

 

Aasta huvialaõpetaja 2021

Terje Bernadt

Tsirkusestuudio Folie MTÜ

Aigar Kostabi

Nõmme Muusikakool

Angelika Kadarik

Tallinna Südalinna Kool

Mart Kampus

Tallinna Rahumäe Põhikool

Hanna-Liina Võsa

Hanna-Liina Võsa Muusikalikool

Tereza Šmerling-Heinsaar

Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool

Aneta Varts

Rocca al Mare Kool

George Butler

Lasnamäe Muusikakool

Marina Štšigorets-Sokolova

Ehte Humanitaargümnaasium

Jelena Kapp

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Lemme-Liis Elp

Arsise Kellade Kool

Elena Tkachenko

Tallinna Tondiraba Huvikool

Veronica Khoretskaya

Tallinna Huvikeskus "Kullo"

Sofia Nesterova

Lasnamäe Muusikakool

Tamara Pekarskaja

Mustamäe Laste Loomingu Maja

Ilona Thagazitova

MTÜ Terek

Annely Köster

Sally Stuudio MTÜ

 

Aasta tugispetsialist 2021

Helje Möller

Tallinna Lasteaed Kiikhobu

Irina Kudrjašova

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Karmen Pruul

Gustav Adolfi Gümnaasium

Tiia Tarm

Tallinna Kuristiku Gümnaasium

 

Noor õpetaja 2021

Laura Johanna Evisalu

Tallinna Kuristiku Gümnaasium

Harold Lepp

Gustav Adolfi Gümnaasium

Merily Väljak

Tallinna Kelmiküla Lasteaed

Liina Sügis

Tallinna Kunstikool

Sandra Koorits

Tallinna Kullatera Lasteaed

Kadi Hirv

Kadrioru Saksa Gümnaasium

Maarja-Liisa Vokksepp

Gustav Adolfi Gümnaasium

Erki Fels

Tallinna 21. Kool

Maria Fomitšenko

Tallinna Mustamäe Gümnaasium

Juulika Kaplina

Tallinna Arbu Lasteaed

Carol Pahk

Tallinna Saksa Gümnaasium

Kiira Roopärg

Taime Lasteaed

Enelin Väisinen

Taime Lasteaed

Rimma Andrejenko

Tallinna Läänemere Gümnaasium

Aleks Moppel

Ehte Humanitaargümnaasium

Sigrid Malva

Lasteaed Kelluke

 

Aasta õppeasutuse juht 2021

Sirli Väinsar

Tallinna Tondi Kool

Kristiina Märks

Tallinna Meelespea Lasteaed

Natalja Presnetsova

Tallinna Pae Gümnaasium

 

Aasta hariduse sõber 2021

MTÜ ASÕP

MTÜ ASÕP

Milena Pogodajeva

Tallinna Õppenõustamiskeskus

Katre Zirel

Sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Age Tamm

Tallinna Haridusamet

Tallinna Õppenõustamiskeskus

Tallinna Õppenõustamiskeskus

Urve Sellenberg

Haridus- ja Noorteameti Harjumaa Rajaleidja

 

Aasta haridustegu 2021

Haridusjuhtide praktikaprogramm

Tallinna haridusamet, Heateo Haridusfon, Fontes PMP, 5 ettevõtet

Moodsa õppimise festival iduEDU 2020

Tallinna Haridusamet, Tallinna Ülikool, sh Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituut, eKool, Haridus- ja Noorteamet, Startup Estonia, Junior Achievement Eesti, Tallinna muuseumid, koolid, lasteaiad, huvikoolid

Teadus ja koostööprojekt Rakett 21

Tallinna XXI Kool

Erilised lapsed võrdsed võimalused

Tallinna Linnamäe Lasteaed, Tallinna Õppenõustamiskeskus, Tallinna Lindakivi Lasteaed, Tallinna Mustakivi Lasteaed, Tallinna Liikuri Lasteaed, välispartnerid Soome, Valgevene, Läti ja Venemaa lasteasutustest