08.10.2019

Õpetajate päeva õppepäev õpetajatele

Reedel, 4. oktoobri hommikul leidsid õpetajad töökabinettide ja klasside ustelt heasoovlikke tervitusplakateid „Olgu sul täna rõõmus meel!“ , „ Naerata! Täna tuleb tore päev!“ või „“Õpetaja, ole täna viitega lahke!“ õpilasesinduselt. See oli hea algus tihedale koolipäevale!

Traditsiooniliselt proovisid lõpuklasside õpilaseid õpetajaametit ja seisid vapralt algklasside laste ees. Kuid õppima asusid ka õpetajad. Mälutreener Tauri Tallermaa selgitas õpetajatele, et inimese aju on organ, mis vajab pidevat treenimist. Mälu aitab virgena hoida ka füüsiline aktiivsus. Lisaks huvitavate faktide ja tehnikate jagamisele viis koolitaja läbi mitmeid harjutusi ja ülesandeid, mis näitlikustasid  mälu selektiivsust ja teadliku õppimise tähtsust. Koolitusel osalenud eakad endised õpetajad tõestasid  säravalt T. Tallermaa sõnu ärksast meelest ja mõtlemisest.

Õpetajate päeva kohvilaual ootas õpetajaid  lapsevanema valmistatud üllatustort ja linnaosavalitsuse poolt toodud kringel. Endised õpetajad tänasid sisuka õpetaja päeva eest „maailma parimat direktorit“ ja „maailma parimat huvijuhti“.

Vaata pilte õpetajate päevast siit.