07.10.2021

Õpetajate päeval külastasid Lastesõime Päkapikk Pelgulinna Gümnaasiumi gümnasistid

Tore õpetajate päeva traditsioon jätkub lastesõimes Päkapikk ka koroonat trotsides. Juba mitmendat aastat käivad sel tähtpäeval lastel külas Pelgulinna Gümnaasiumi gümnasistid. Seekord oli lastesõime õuealal kaheksa toredat noort lastega tutvumas, nendega lõbusalt aega veetmas, huvitavaid mänge organiseerimas.

Õpilaste korraldatud tutvumismängu abil saadi lastega lähemalt tuttavaks. Üllatavalt julgelt uudistasid pisikesed lapsed uusi sõpru ja läksid nende poolt ettevalmistatud tegevustega kenasti kaasa. Koos ehitati uhkeid liivalosse, mängiti palli. Mõni tragim laps julges isegi noormeeste kukil ratsutada. Koolinoored meenutasid koos õpetajatega oma lasteaia kogemusi, tundsid end vabalt, mõnusalt ja lapsemeelselt koos sõimelastega mürades, möllates ja sügislehtedes sahistades.

Kooli ja lastesõime koostööprojekt annab õpilastele võimaluse näha lähemalt lasteaiaõpetajate igapäevatööd ja annab tunnetuse, kuivõrd tänuväärt, vastutusrikas ja oluline on õpetaja amet, alati täis rõõmu ja laste säravaid silmi.

Kõigil lastel oli muljeterohke ja lõbus hommikupoolik, täis nalja ja naeru, liikumist ja möllu sügiseses looduses.

Allikas: Lastesõim Päkapikk

Uudise rubriigid: