26.11.2021

COVID-19 INFO

8.-12. novembril jätkavad 4. - 8. klassid distantsõppega.

Linnavalitsuse korraldus ja direktori käskkiri.

Õpilastel on võimalik koolist saada eelregistreerimisega toidupakk. Iga järgmise nädala toidupaki saamiseks on vaja registreerida. Sellesisuline teavitus saadetakse e-kooli reedel. Registreerimine lõpeb teisipäeval kell 12.00.  Palun jälgida klassijuhatajate ja e-kooli teateid ning infot kooli kodulehel.

Heade soovidega

Maie Sepp

* * *

Õppetöö korraldus 1.-5.11.2021

* * *

HTM-i infokiri, muutused alates 1. novembrist.

Lihtsustatud karantiin ja testimine koolis

Kui lähikontakt COVID-19 viiruse kandjaga toimus  üldhariduskoolis , peavad lapsed ja noored, kes ei ole COVID-19 haiguse vastu vaktsineeritud või COVID-19  läbi põdenud, jääma lihtsustatud karantiini.


Õppetöö korraldamise plaan COVID-19 leviku tingimustes.

Tallinna Kivimäe Põhikooli kooli õppekava lisa 15

Soovitused ja juhendid ning vastused korduma kippuvatele küsimustele leiate HTM kodulehelt www.hm.ee/koroona.

* * *

Olulised tegevused Covid-19 viiruse leviku ennetamisel meie koolis

Kivimäe Põhikooli Covid-19 leviku tõkestamise plaan

Reeglid õpilastele.

Roheline, kollane ja punane tegevuskava.

 Austatud koolipere!

Covid-19 viiruse leviku ennetamise eesmärgil oleme õppetöö korralduses teinud muudatusi ja vastavalt olukorrale teeme neid ka edaspidi. Tuginedes riigi ja Tallinna linna soovitustele oleme välja töötanud COVID-19 viiruse tõkestamise plaani, mis on teile tutvumiseks saadetud ka E- kooli kaudu.

Iga üksiku inimese mõistlik käitumine aitab ära hoida kahju, mis kaasneb viiruse ulatusliku levikuga. Panustagem kõik üheskoos sellesse, et võiksime püsida terved ja jätkata võimalikult tavapärast elu.

Esmane nõue on, et vähimagi haiguskahtluse korral tuleb püsida kodus. Järgida tuleb head kätehügieeni ning vähendada lähikontaktide hulka.

Kohtumine vanematega toimub eelneva kokkuleppe alusel.

* * *

Valitsus arutas 19. oktoobril õppeasutustes lihtsustatud karantiini korra muutmist ning tegi põhimõttelise otsuse. Kavas on loobuda koolides õpilaste kiirtestimisest senisel kujul ja suunata vaktsineerimata lähikontaktsed õpilased PCR-testimisele, samuti soovitakse laiendada lihtsustatud karantiini huvitegevusele.  Muudatused hakkavad kehtima 1. novembrist. Loe täpsemalt

Juhised lihtsustatud karantiini kohta
Juhised lähikontaktsete kaardistamise kohta

Juhised lähikontaktsetele

Palume jälgida e-kooli ja klassijuhatajate teateid ning infot kooli kodulehel.