24.09.2021

Osaleme üleriigilisel spordinädalal 23.-30. septembril

Mis on spordinädal? Riike 42, üritusi 23 000, inimesi üle 13 miljoni! Ei, jutt pole Eurovisiooni lauluvõistlusest, vaid juba seitsmendat korda toimuvast üleeuroopalisest spordinädalast, mis kutsub Eestiski septembri viimasel nädalal elanikke end rohkem liigutama ja tervislike eluviiside eest seisma.

Tallinna Kullerkupu Lasteaed kuulub juba aastast 2016 Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustikku ning seoses sellega pöörame igapäevaselt suurt tähelepanu liikumisele ning füüsilisele aktiivsusele.

23. septembril avas spordinädala pidulik rongkäik lasteaia õuealal, kus olid esindatud kõik rühmad. Seejärel said kõik rühmad läbida põneva seiklusraja.

Nädal aega igal hommikul laste saabumisel ajal toimuvad õues sportlikud hetked muusika saatel. Neid viivad läbi muusika- ja liikumisõpetaja. Osalema on oodatud nii lapsed kui vanemad!

Üleskutsed aktiivselt liikuma on oodatud selle nädala raames nii personal kui pered. Ka nendele pakume erinevaid väljakutseid.

Lisaks toimuvad põnevad liikumisega seotud ettevõtmised kõikides rühmades.

Spordinädala lõpetab jalgpallimatš koolieelikud versus õpetajad. Lisaks näitab jalgpallurist lapsevanem ka põnevaid pallitrikke.

Spordinädala läbiviijateks Eestis on Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile.

õppejuht Karin Pero