10.02.2014

Osalemine joonistuskonkursil „Minu tuleviku Telliskivi“

1.14. veebruarini 2014 on Telliskivi Loomelinnakus avatud Tallinna Linnamuuseumi pop-up muuseum ja näitus „Minu tuleviku Telliskivi“. Näitusel on eksponeeritud Pelgulinna Gümnaasiumi ja Ristiku Põhikooli õpilaste tööd.

Ristiku Põhikoolist osalesid üleskutses 4. klassi õpilased Liset Aleandra, Janek ja Robert. 5. klassi õpilased Carmen, Inge-Liis ja Kretel. 6. klassi õpilased Oskar, Birgit, Kevin, Mark, Karl ja Jarmo. 7. klassi õpilased Ralf, Ave-Marleen, Elisa ja Gitte-Birgit. 8. klassi õpilased Henry ja Merili. Õpilasi juhendasid õpetajad Kristel Kaiv ja Sigrid Saarep.

Kunstiprojekti eesmärgiks oli paikkondliku arhitektuurikeskkonna märkamine ja loov edasiarendus. Laste töödel on kujutatud Telliskivi tänava arhitektuuri ja elukeskkonda.

Laste joonistustelt võis näha, et nad ootavad tulevikus sellesse piirkonda rohkem fantaasiarikkust. Huvitavamat ja kirevamat tänavapilti, uuenduslike materjalide kasutust, fantaasiarikast arhitektuuri. Telliskivi piirkonnas võiks paikneda lõbustuspark, põnevad poed, söögikohad lastele, basseinid jne.

Joonistusi vaata siit.