28.02.2018

Otsitakse muusikajuhendajat Põhja-Tallinna noortekeskuse ja Mustamäe avatud noortekeskuse bändiruumidesse

Põhja-Tallinna noortekeskus ja Mustamäe avatud noortekeskus otsivad muusikatundide juhendajat seoses prooviruumide kaasajastamisega.

Tegevuse eesmärk on pakkuda noortele võimalust osaleda muusika ja pilliõppe töötubades, mis toetavad noore inimese huvi ja loomingulisust. 

Põhja-Tallinna noortekeskuses kaasajastatakse ja Mustamäe avatud noortekeskusesse rajatakse prooviruum, mida saavad kasutada kõik muusikahuvilised noored vanuses 7–26 aastat. 

Prooviruumi vahendite kasutus noortele on tasuta ning vabalt kättesaadav ka väljaspool juhendatud muusikatunde broneerimissüsteemi alusel. Lisaks korraldatakse Põhja-Tallinna noortekeskuses kord kahe kuu jooksul muusikateemalisi üritusi, kus pakutakse võimalust noortebändidel esineda või korraldatakse kahe noortekeskuse koostöös noortebändide turniire.

Muusikaõpetaja eeldatav tööaeg on paindliku graafiku alusel keskmiselt 6–8 tundi nädalas õhtustel aegadel. Tööaeg hõlmab ka üritustel osalemist. Muusikatunnid toimuvad perioodil märts 2018 kuni oktoober 2018.

Kandideerimise tähtaeg on 09.03.2018.

Lisainfot saab siit.

Otsitakse muusikajuhendajat Põhja-Tallinna noortekeskuse ja Mustamäe avatud noortekeskuse bändiruumidesse