20.04.2018

PIRITA LASTEAED HEATEGEVUSLIKUL TEATRIPÄEVAL

Täna, 20.aprillil 2018, toimus Pirita Vaba Aja Keskuses Heategevuslik Teatripäev, kus koguti raha heategevusprogrammi "Märka ja aita!".

Heategevuslik teatripäev sündis kolme Pirita linnaosa lasteaia koostöös - Pirita Lasteaed, Pirita Kose Lasteaed ja Merivälja Lasteaed. Sel aastal oli teatripäev pühendatud Eesti Vabariigi 100 aastapäevale ning lisandus meie toreda ettevõtmisega ka Padriku Lasteaed. 

Seega publikul oli võimalus näha 4 väga erinevat ja huvitavat lasteetendust.

Esimesena esines Pirita Lasteaed, keda juhendasid Viive Essa, Heili Heinaste ja Esta Ivask. Nemad esitasid etendust "Lähme suitsusauna", autor Rukkilille rühma õpetaja Viive Essa.  

Teisena astusid lavale  Padriku Lasteaed, keda juhendasid Heli Enok, Merli Tiilen ja Ellen Anett Põldmaa. Etenduse pealkiri „Emili ja Jasper muinasjutumaal“.

Kolmandana esinesid Merivälja Lasteaed, keda juhendasid Külli Lõpp ja Sirje Randmäe. Etenduse pealkiri "Kuhu kadusid kalad?" ja autor Kätlin Vainola. 

Ja viimasena esinesid Pirita Kose Lasteaed, keda juhendasid Ester Jõesaar, Ulvi Koop, ja Reeli Meiel.  Nemad esitasid Eesti muinasjuttu  „Loomade talvekorter“.

Etenduste vahepeal tegi Pirita Kose liikumisõpetaja Reeli Meiel toredaid virgutusharjutusi ning -hääleseadeid.

Täname kõiki toredaid esinejaid ning nende juhendajaid!

Täname kõiki pealtvaatajaid suure aplausi ja pileti ostmise eest ning Pirita Vaba Aja Keskust, kes meid lahkelt taaskord vastu võttis!

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja