08.06.2017

PIRITA LASTEAIA ÕPPEAASTA LÕPUPIDU "MINA KA!"

Eile 7.juunil toimus meie lasteaias traditsiooniline õppeaasta lõpetamise perepidu-piknik, mis kandis sel aastal nime"Mina ka". Läbivaks teemaks olid ametid, kogunesid nii arstid, politseinikud, tantsijad, müüjad, metsamehed kui ka meie lasteaia aktiivne personal, kes oli seekord maskeerinud end tublideks töömesilasteks.

Kell 16.15 algas ühine rongkäik, mida saatis rõõmus hoogne samm muusika, hõigete ja plaksutamise saatel. Kõige ees lipukandjad ja meie mesilastaru juht Terje....

Edasi järgnes laste ühiskontsert, kus esitati erinevaid teemakohalisi ja suviseid laule. Ka personalil oli kõigile ettevalmistatud tore luuletus. Kontserdi lõpetas usinateks töömesilasteks maskeerituna Pirita Lasteaia pere, kes esitas tantsu nimega "Mesimummud". (Joel Steinfeldt ja Vitamiin-mesimumm). Laulu saab kuulata siit.

Peale ühiskontserti said kõik vahepeal pikniku laualt head ja paremat maitsta. Ja meeleolu hoidsid üleval üllatuskülalised, kelleks olid meie pedagoogi Marika-Ilona imelised tütred Maria ja Lily-Marleen. 

Peale esinemist tänas Terje tervet Pirita Lasteaia kollektiivi andes kõigile tänukirja ning ilusad lilled. Samuti  jagas tänusid ja tänukirju ka neile lastevanematele, kes lasteaeda ja rühmasid aktiivselt sel aastal toetnud ning aidanud olid.

Täname kõiki suuri ja väikeseid Pirita Lasteaia perest, kes aitasid kaasa toreda ürituse korraldamisel, läbiviimisel ning õnnestumisel!

Suur tänu ka Maria ja Lily-Marleenile.

Ilusat suve! Sügisel uue hooga....

Pilte saab vaadata siit

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja