12.04.2018

PIRITA LASTEAIA JUUBEL "30"

16.02.2018.a. toimus Pirita Vaba Aja Keskuses Pirita Lasteaia juubelisünnipäev 30. Tore koosviibimine algas lasteaia juurest ühise rongkäiguga Vaba Aja Keskusesse.

Pidulik koosolemine algas juba traditsiooniks saanud rongkäiguga. Lapsed, õpetajad ning lapsevanemad kogunesid Pirita Lasteaia juurde, kus kõik koos suunduti Pirita Vaba Aja Keskusesse. Sünnipäevapidu algas Pirita Lasteaia lauluga, millele järgnes avasõna direktor Terje Laanemetsalt. 

:,: On üks koht, kus igav ei hakka,

On üks koht, kus mängud ei lakka:,:

:,: See on Pirita Lasteaed

Meie kallis lasteaed :,:

Loomulikult ei puudunud peolt ka lasteaia õnnitlemine ning õpetajate tunnustamine tänukirjadega. 

Lisaks oli meie liikumisõpetaja kokku pannud rühmadest ka väga huvitavad ning rühmi iseloomustavad videoklipid, mida koos kommentaaridega siis sünnipäeva külalised kõik nautida said. Vahepeal esinesid suuremate rühmade apsed ka ettevalmistatud lauludega ning tantsuga. Peo lõpus ootas kõiki ees üks suur üllatus, kui lavale tulid kenas super ujumiskostüümides issid, kes olid ettevalmistanud professionaalse, väga naljaka ja lausa silmi märjaks tegeva kujundujumise. Me väga täname neid isasid ja arvame, et nad nautisid seda kõike sama palju kui publikki.

Kohal oli ka fotograaf, kes seda kõike huvitavat pildistas ning kõigil soovijail on võimalus pilte näha ja tellida saadetud serverist. 

Täname kõiki külalisi, korraldajaid, õpetajad, lapsi - tänu kellele see tore meeldejääv päev toimuda sai.

Hurraaa, Pirita Lasteaed 30.a.

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja