14.11.2017

PIRITA LASTEAIA ÕPETAJAID SAID UHKED SAAPAD!

Pirita Lasteaeda tunnustati 2016.aasta lõpus Tallinna Haridusameti poolt konkursi "Parim personaliprojekt haridusasutuses 2016" võitjana ning võidu eest said kõik maja õpetajad ja õpetaja abid endale uhked soojad saapad.

Konkursile esitasime lasteaia personalile suunatud projekti "Lapsevanem õpetab", mille eesmärk oli kaasata lapsevanemaid personali teadmiste, oskuste  ja silmaringi arendamisse; lapsevanemate erialaste oskuste  väärtustamine ning vastastikuse hoolivuse ja mõistmise suurendamine. 

Projekt sai alguse tänu ühele lapsevanemele Katrin Roosilehele, kes pakkus välja, et tema tuleks vabatahtlikult ning teeks koolituse lasteaia personalile. Nii saigi toimuma psühholoogialane koolitus personalile „Kes juhib minu motivatsiooni, suhteid ja tulemusi.“ Järgmisena käis rääkimas Piret Räni lasteraamatu "Näuliine nunnikute külas" valmimise lugu. Saime teada, et kuidas üks raamatu jutt ja illustratsioonid sünnivad. Õpetajate päeva raames korraldas Silja Kõiv lõuna ajal "Õpetajate päevaks trimmi" treeningu. Merebioloog Jonne Kotta jagas teadmisi teemal „Läänemere hetke olukord, võõrliigid meie vetes“. Ilusaladusi ja -teadmisi jagasid Karina Maidre, Marit Kapsta ja Moonika Sibul, et personali naispere saaks "Naistepäevaks ilusaks". Leivaküpsetamise nippe jagas Ave Soon. Projekti kaks viimast kohtumist olid seotud meie erialaga ning kaks lapsevanemat tervitasid meid oma lasteaedades - Katrin Laurand Viisi Lasteaiad MLA Randvere majas ning Kerli Tiigimäe eralasteaed Nabas.

 

Täname kõiki eelpool nimetatud lapsevanemaid, tänu kellele projekt "Lapsevanem õpetab" toimuda sai! 

Ja tore, kui saame võite oma töökasse kollektiivi panustada!

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja