05.06.2018

PIRITA LASTEAIA ÕPPEAASTA LÕPETAMISE PEREPIDU "VIIKINGID"

5.juunil 2018 toimus Pirita Lasteaias traditsiooniline õppeaasta lõpetamise perepidu-piknik "Viikingid".

Ilm oli tuuliselt tormine, aga see ei seganud üht korraliku pidu. Õppeaasta lõpetamise perepidu algas tradistiooniliselt 16.15 lasteaia eest rongkäiguga, mida eestvedas hoogsal sammul meie maja direktor Terje. Loomulikult ei puudunud ka meeleolukas ja rõõmus laste ühislaulmise eeskava, ennekõike teemal, et kutsume suve tagasi ning päikene hakkaks uuesti meid soojendama. Esinesid ka Melose MuusikaMaailma laululapsed.

Peale ühiskontserti said kõik vahepeal pikniku laualt head ja paremat maitsta. Ning sõna võttis Terje, kes tänas tervet Pirita Lasteaia kollektiivi andes kõigile tänukirja ning palus valida endale meelepärased  lilled. Samuti jagas tänusid ja tänukirju ka neile lastevanematele, kes lasteaeda ja rühmasid aktiivselt sel aastal toetnud ning aidanud olid.

Ning siis randusid meie lasteaia hoovile kutsutud Viikingid, kes näitasid meile tõelist Viikingite võitlust. Samuti rääkisid ülevaatlikult ajaloost, kes need viikingid üldse olid ja kuidas elasid? Lapsed said valmistada ka endale tugevad mõõgad ning maha pidada soovi korral mängulahingu.

Täname kõiki suuri ja väikeseid Pirita Lasteaia perest, kes aitasid kaasa toreda ürituse korraldamisel, läbiviimisel ning õnnestumisel!

Suur tänu ka Melose MuusikaMaailma lastele ning õpetaja Helinale. 

Ilusat suve! Sügisel taaskord ikka uue hooga....

Pilte näeb siit!

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja

Uudise rubriigid: