19.05.2017

Pae pargis toimub juba teist korda rahvajooks

Lasnamäe Linnaosa Valitsus korraldab 24.mail koostöös Stamina ja Sparta Spordiklubiga Pae Pargi Rahvajooksu 2017. Tegemist on sportliku kogupereüritusega, kus lisaks ajavõtuga jooksule toimuvad erinevad tegevused lastele.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus kutsub kõiki jooksusõpru 24.mail Pae Pargi Rahvajooksule. Üritus algab kell 17:00 ja toimub koostöös Stamina ja Sparta Spordiklubiga. Distants 4,8km (koosneb kahest 2,4 km ringist). Jooksul osaleb ka tuntud maratonaar Roman Fosti.

Pae Pargi Rahvajooksu raames toimub ajavõtuga jooks algusega kell 18.00, ajavõtuta jooks (kella 17-20 vaba start, toimuvad lastejooksud (vaba start kell 17:00-20:00), kepikõnnitreeningud, Hiina tervisevõimlemise Tai-Chi treening ning erinevad sportlikud ja lõbusad tegevused lastele. Eelnev registreerimine rahvajooksule ja treeningutele e-postiga: sport.lasnamae@tallinnlv.ee  Osavõtt kõikidest tegevustest (treeningud, jooksud, tegevused lastele) on TASUTA! Registreerimine ürituse päeval toimub Lasnamäe Linnaosa Valitsuse telgis. Ürituse kava ja lisainfo siin

“Pae park on väga sobiv koht spordi tegemiseks, eriti jooksu harrastamiseks, pakkudes oma tõusude ja käänakutega nii silmailu kui ka piisavalt koormust,“ sõnas Lasnamäe linnaosa vanem, kes samuti osaleb rahvajooksul.

Tulge kogu perega osa võtma suurepärasest kogupereüritusest. Kõigist tegevustest osavõtjate vahel loositakse auhindu.