03.09.2021

Palju õnne!!!

Oleme õnnelikud Tallinna Linnapea poolt saadetud tänu ja tunnustamissündmuse nimeliste kutsete eest, meie tegusatele õpetaja-abidele, kes lähevad Eesti taasiseseisvumispäeva pidulikule tähistamisele reedel, 03. septembril 2021 kell 18.00 Tondiraba jäähalli.

Oxana  Kozlova – LEIUTAJAD rühma õpetaja abi Oxana on suure südamega rõõmsameelne ja alati abivalmis meeskonnaliige. Tema peale võib igakell loota, olgu selleks siis nii oma kui teiste meeskonnaliikmete aitamine või kiire reageerimine nii oma töös, kui ka õppe-ja kasvatustöös rühmas. Lisaks on ta väga andekas kunsti alal, viies rühmas läbi iseseisvalt lastega kunstitegevusi ning olles üks põhivastutaja lasteaia maja kaunistamise ja dekoratsioonide valmistamise juures. Ta on oma töös pälvinud nii laste, lastevanemate, kui ka meeskonnaliikmete usalduse ning pälvinud ka majasisese tunnustuse "Tragi tegija" (2020) ja Põhja-Tallinna haridustöötajate tunnustuse "Järjepideva ja sisulise koostöö eest" (2020).

Sirje ValkMeie õpetaja abi Sirje on hoolimata oma vanusest väga aktiivne lastega tegutseja ning samas jõuab ära teha ka vajalikud koristust puudutavad tegevused, süüa serveerida jne. Sirje lööb alati kaasa rühma kaunistamises, olgu see detailide väljalõikamine või ülespanemine ning pakub välja ka oma ideid. Sõimerühmas on pisikestele lastele sageli nö vanaema aseaine, kelle juurde tullakse raamatut koos vaatama ja toredaid laule või luuletusi kuulama. Neid on Sirjel kogunenud aegade jooksul palju. Samuti on Sirje alati osavõtmas õppetegevustest, sellega  toetab ta meie meeskonda ja lapsi.

Tatjana Reim

Kes on me usin, kiire, tragi,
märkab ka viltust ja loksuvat nagi?
Kes vahetab pesud ja lapsed meil toidab,
laseb lennata harjal, kui koit vaid koidab?

Kes aitab selga joped, mütsid ja sallid,
lisaks teeb veel kalli-kalli?
Kes leiab Su jaoks aega, annab alati head nõu.
Ta rõõmus kui Päike, toob sära ja elujõu!

Ellen AareÕpetaja abi Ellen teeb oma tööd südamega ja suure innuga, ta on heatahtlik ja sõbralik ning ta väga armastab lapsi ja lapsed ootavad ja armastavad teda. Ellen on nagu tõeline ARMAS VANAEMA – tal on suur soe süli ja pehmed käed ning tal jätkub kallisid ja paisid nii väikestele kui suurtele, ta on alati meie ja laste jaoks olemas ning tal jagub aega kõigile lastele ja ka pottidele-pannidele ja mänguasjadele ning ta märkab alati, millal just tema abi vaja on. Elleni hoolde võib lapsed rahuliku südamega usaldada – ta saab nendega alati hakkama! Vaatamata oma vanusele on Ellen väga-väga käbe, kõik tööd lendavad ta käes ja kõikide meie „hullude“ ideedega tuleb ta vapralt kaasa ning üritab meiega sammu pidada. Me kõik oleme õnnelikud, et Ellen meil olemas on!

Õnnitleme kõiki, kes meie meeskonnaliikmeid märkasid ja andsid omapoolset sisendit tunnustamisele esitamiseks; rõõmustame üheskoos tunnustatud meeskonnaliikmete üle!