28.09.2021

Paneme lapsed liikuma - Kullatera spordnädala üritused!

Kullatera lasteaed osales juba kolmandat korda Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile eestvedamisel korraldatud üleriigisel Spordinädalal, mis toimus 23-30.septembrini.

Kullatera laste spordipäev toimus 23.septembril lasteaia õuealal. 
Lasteaia liikumismeeskonna ja -õpetaja Merikese juhendamisel olid valminud seitse erinevat sportlikku tegevusala, kus said kõik huvilised jõudu katsuda või lihtsast liigutamisest rõõmu tunda. Lapsi toetasid nende tegevustes aktiivsed ja sportlikud rühmaõpetajad. 
Kõikidele osalejatele oli tunnustuseks diplom.
Kullatera lasteaia laste osalemist Tallinna maratoni lastejooksul 28.septembril Nike Arenal kajastas FC Flora kodulehel nende kogukonnajuht Katrin Lagerest: 
Tallinna Kullatera lasteaed osales kolmandat aastat järjest Nike Arenal Tallinna maratoni virtuaalsel lastejooksul. Seekord osales 94 last, kes koos oma õpetajatega Nike Arena ringi ehk kordamööda läbisid. “Kullatera lasteaias on imelised õpetajad, kes väärtustavad liikumist. Nad teevad alati ühe sammu rohkem, et oma lastele ja nende vanematele lisaväärtust pakkuda. Inspireeriv,” räägib Katrin innukalt.
Katrin: “Mul on nii hea meel, et meie ümber on nii palju toredaid inimesi, kes iga päev annavad oma panuse meie laste tuleviku kujundamisesse. Meie eluõite õpetajad ja huvijuhid otsivad võimalusi lastele lisategevusteks, uusi väljakutseid ja soovivad pakkuda põnevaid ettevõtmisi. Rõõm on olla kaasatud.”
Nike Arenal.JPG Nike Arenal2.JPG