08.06.2021

Pealinna noori ootab üle 400 erineva suvelaagri

Järgmisel nädalal algav koolivaheaeg pakub suveks mitmekesist laagri- ja üritusteprogrammi. Lisaks põnevale ürituste kavale saavad lapsed ja noored valida endale meelepärase suvelaagri rohkem kui 400 võimaluse seast üle Eesti.

“Iga laps ja noor väärib lõbusat ja arendavat suvevaheaega ning üks mõnus laagrielamus annab suvele väga palju lisaväärtust. Mul on heameel tõdeda, et rohkem kui 90 laagrikorraldajat pakuvad tegevusi erinevate huvidega, eri keelerühmadest ning eri vanuses lastele ja noortele, nii et meelepärase peaks nende seast leidma igaüks. Ka suvelaagris sõlmitud sõprussuhted võivad mõnikord saada elukestvateks, seega on laagrikogemus noortele osalejatele kindlasti mitut moodi kasulik,” sõnas Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

Tallinna huviportaali lehelt leiab infot suvevaheaja laagrite ja ürituste nii teemade kaupa, asukohapõhiselt kui ka ajalises järjestuses. 

Kavast leiab nii Tallinnas kui linnast väljas toimuvaid laagreid. Näiteks ootavad osalejaid Von Glehni Teatri teatrilaager, Super Skyparki suvine linnalaager, Pirita Surfiklubi surfilaager, Kloogaranna ujumise-, vabaaja- ja puhkelaager ning Taevaskoja matka- ja seikluslaager. 

Lisainfo

Jelena Škenjova
Noorsootöö osakonna spetsialist
Tallinna Haridusamet
jelena.skenjova@tallinnlv.ee
642 0592

Uudise rubriigid: