02.03.2018

Pelguranna LA juhid head praktikat jagamas

Neljapäeval, 1.märtsil jagasid Pelguranna lasteaia direktor Reelika Täht ja õppealajuhataja Angela Reinart oma kogemusi muudatuste juhtimisest Tallinna lasteaedade juhtidele ning õppealajuhatajatele.

Õpitoas "Kuidas EI-st saab JAA!!?? ehk “Kui on tahtmine ja tunne, teeme ise töökoha lahedaks” osales 18 huvilist.

Õpitoas jagasid oma muudatuste juhtimisega seotud muutusi, muudatusi, praktilisi tegevusi, edu- ja peatushetki Pelguranna Lasteaia juhtkond. Üheskoos töötoas osalejatega jagasime äratundmishetki ning arutlesime miks uus on parem kui vana või miks ka mitte peatusime hetkeks ja mõtisklesime mida vanast parimat kaasavõtta edukaks edasiminekuks?

Õpitoas „KUIDAS SAADA EI-st JAA?!!?“ osalemise lõppedes oli Sul võimalus endaga kaasa võtta oma tööriistakasti 2 mõttetera - „Kui on tahtmine ja tunne, teeme ise töökoha lahedaks...“  ning „Kui palju kaotame oma elust võimalusi öeldes „ei“ ja palju on võita öeldes „jaa“.

Õppituppa siseneti avatud-rõõmsa meele, märkmete tegemiseks paberi ja pliiatsi ja enda tööriistakohvriga! (Kindluse mõttes kontrolliti ennem sisenemist, et tööriistakohver kenasti avanes! - kõik töötas )


Aitäh kõikidele töötoas osalejatele ja Sipsikute rühma assistent Tiiule!🙂 Oli väga vahva ja inspireeriv päev!

Nüüd on meile külla oodata mitut lasteaeda, kes kõike oma silmaga näha soovivad!

Tere tulemast!

01.03.18 õpituba (2).jpg