02.04.2018

Pelguranna Lasteaed sai katsetamiseks jutupliiatsi

Neljapäeval, 29.märtsil tõi tänu direktor Reelika organiseerimisele kuller paki Pelguranna Lasteaiale. Pakis oli Lotte loodusmäng koos digitaalse jutupliiatsiga, mille saime endale katsetamiseks lasteaeda paariks nädalaks.

Digitaalne jutupliiats toob lapsed raamatute juurde tagasi. Jutupliiatsi abil helindatud raamatutest, pilt-ja mängukaartidelt ning lauamängudelt teadmiste omandamine on lapsele uskumatult lõbus ja huvitav!

Digitaalne jutupliiats võimaldab helindatud mängukaartidelt kuulata Lotte häälega põnevaid küsimusi ja onu Klausi lahedaid vastuseid. Mängu 864 küsimust ja sama palju vastuseid aitavad tutvuda Eesti elurikkuse, maastike ja keskkonnasõbraliku eluviisiga, samuti inimese tööde ja tegevustega looduses. Mäng on interaktiivne ja põnev! Kaartidest jagub nuputamist pikaks ajaks.

digitaalne jutupliiats (2).jpg

Helindatud mängukaardid jagunevad kuue teema vahel: veekogud (sinine); metsad (roheline); põllud ja aiad (kollane); niidud (lilla); märgalad (pruun) ja inimene ja loodus (punane). 

Esimesena katsetasid Pelguranna lasteaias jutupliiatsit esmaspäeval saali kogunenud õpetajad, kes olid mängust vaimustuses ja põnevil. Koos kuulati küsimusi ja prooviti leida vastuseid.

nutiüritus saalis 02 (7).jpg nutiüritus saalis 02 (13).jpg

Toredat alanud nutikuud!!!