19.04.2018

Pelguranna lasteaia nutiüritus "Fotojaht vanalinnas!"

Kolmapäeval, 18.04.2018 said kokku lahedad Pelguranna lasteaia töötajad, kes asusid orienteeruma Tallinna vanalinnas.

Fotojahi käigus otsis Pelguranna personal Tallinna vanalinnas üles 7 teadatuntud objekti. Iga objekti juures andis grupijuht neile ülesande, millele tuginedes tuli teha omavahel meeskonnatööd ja selle tulemi jäädvustas grupijuht fotona. Koos otsiti üles Vabaduse sammas, Pikk Hermann, Riigikogu, Toomkirik, Kohtuotsa vaateplats, Pikk jalg, Raekoja plats ning taaskord Vabaduse sammas.

Fotojahil seatud lõbusad ülesanded olid järgmised: Vabaduse samba trepile paiknemine kui malelaua muster; Pika Hermani juurde rivvi pikkuse järjekorras; Riigikogu ette kui 101 töökat riigikoguliiget; Toomkiriku taustal olles kui turistid kes soovivad kirikusse siseneda; Vaateplatsile kui 1 uudishimulik tuvi; Pika Jala juures olge kui üks arglik ämblik;Raekoja Platsil taksikoera juurde jalga puhkama ennem viimast pingutust; Number 1! Kogu teekond salvestati rakenduse Endomondo abil.


Muljeid osalejatelt: Lihtsalt niii tore! Meil koos on hea! Aitäh! 🐻❤️; Polegi saanud nii suurt medalit. Ja veel nr 1; Pole üldse kunagi medalit saanud, aa ikka olen;  Mängitud; Üliäge üritus oli!!!!!!! Sooviks veel😊😊😊; Aitäh supertoreda ürituse eest, Reelika!!! Kindlasti tasub seda korrata. Ehk saavad siis liituda ka need, kes eile tulla ei saanud; Nii lahe oli :)  Järgmise korrani!

Pildigalerii Fotojahist!

Suur tänu kõigile osalejatele! :)