23.09.2020

Spordinädal: personali spordipäev

Kiisupere lasteaed võtab sel aastal osa spordinädalast. Juba kuuendat korda toimub üleeuroopaline spordinädal, mis kutsub Eestiski septembri viimasel nädalal elanikke end rohkem liigutama ja tervislike eluviiside eest seisma. See on tervislikke eluviise edendav ettevõtmine, mis on kasvanud Eesti suurimaks inimesi liikuma innustavaks kampaaniaks.

Kiisupere lasteaia liikumisõpetaja Krista innustab meid iga päev aina rohkem ennast liigutama ja sportima ning tal tekkis idee personalile korraldada oma spordipäev. 

Mõeldud - tehtud ning Lauteri maja õuealal toimuski 23.09 Kiisupere lasteaia personali vaheline turniir. Personal jagati kolme võistkonda ning lapsed olid kohal pealtvaataja ja ergutaja rollis. 

Personal sai ehitada ja lammutada torbikuid, palli lüüa ning kiiruse peale trips-traps-trulli mängida. Võistlus oli väga tasavägine ja tekitas osalejates hasarti. Lapsed elasid oma õpetajatele kaasa ning põnevust oli palju.

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kinkis võitjameeskonnale auhinnaks "spordinädala" seljaIMG_6900.jpgkotid ning Kiisupere lasteaed kostitas tublisid võistlejaid tervisliku smuutiga. 

Spordipäeva lõpuks säras kõigi näos suur lai naeratus!

IMG_6899.jpgIMG_6909.jpg