24.04.2018

Pirita Jüriöö Jooksu võitsid Head Inimesed!

8. korda toimunud Pirita Jüriöö Jooks meelitas kohale nii suuri kui ka väikeseid. Linnaosavalitsus plaanib peresündmust korraldada ka järgmisel aastal.

“Eile toimunud Jüriöö Jooks osutus äärmiselt meeleolukaks. Kokku võistles ligi 420 inimest täiskasvanute, noorte ja lastejooksul. See annab linnaosavalitsusele selge sõnumi, et Jüriöö Jooks on oodatud ja peab toimuma ka järgmisel aastal,” ütles linnaosa vanem Alina Tubli.

Eti lastejooksul osales 180 mudilast, noorte jooksul oli osalejaid 42 ja täiskasvanute teatevõistlusel 200. Täiskasvanute teatevõistluse esimese koha sai võistkond Head Inimesed, kuhu kuulusid Merlyn Lükk, Henek Tomson, Marion Tibar, Andres Hellerma, Marika Turb, Rain Seepõld, Laura Maasik ja Raido Mitt. Teise saavutasid Sparta Väledad koosseisus Brit Rammul, Tõnu Lillelaid, Liis-Grete Arro, Raivo Alla, Katrina Stepanova, Urmo Kallakas, Maris Terno ja  Martin Tamm. Kolmandale kohale tuli võistkond Treeningpartner 1, kuhu kuulusid Kristiina Nurk, Mark Abner, Triin Peterson, Aleksandr Kuleshov, Viivi-Anne Soots, Frank Abner, Sigrid Turja ja Janar Juhkov.

Pirita Jüriöö Jooks oli kõigile tasuta. Koguperesündmust toetasid MyFitness Pirita, Pirita Spa Hotel, BPT Real Estate Eesti, Pirita Keskus, Südameapteek, Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Tallinna Botaanikaaed, Tallinna Spordiselts Kalev, PIRITA JK RELIIKVIA, TopGun Shooting Range, Tallinna Teletorn, Kuulsaal, Eesti Spordiselts Kalev, A. Le Coq ja Muuuv Viimsi Seiklusmaa.

Osalejad saavad tutvuda oma tulemustega veebilehel: http://my6.raceresult.com/96070/?lang=et#0_D25492

Sündmuse fotogalerii asub veebilehel: https://www.facebook.com/pg/piritalinnaosa/photos/?tab=album&album_id=1877532212286588