27.07.2020

Pirita Seikluspark uuendas julgestussüsteemi

Esimese seikluspargina Eestis kasutab Pirita Seikluspark julgestussüsteemi continuous lifeline, mis välistab ronijal võimaluse kogu seiklusraja vältel karabiin julgestustrossilt eemaldadada.

 “Ainsa seikluspargina Eestis kasutab Pirita Seikluspark spetsiaalselt seiklusparkide jaoks loodud julgestussüsteemi continuous lifeline, mis lahti seletatult tähendab seda, et karabiini ei saa julgestustrossilt raja läbimisel eemaldada ning kui oled rajale läinud siis kas teed selle lõpuni või pöördud tagasi, kuid poolel teel maha tulla ei saa,” kirjeldas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Uus süsteem teeb Pirita Seikluspargist kõige turvalisema seikluspargi Eestis. Julgestussüsteemi kandevõime on kaks ja pool tonni ning hirmu tundmata võivad rajale minna ka kaalukamad inimesed. “Pirita Seikluspark pakub mõnusat füüsilist tegevust ja siin on suurepärased võimalused ka lastel atraktsioonidest osa võtta. Nimelt tänu uuele julgestussüsteemile lubatakse ka lapsi (juba alates 6. eluaaastast)  keerulisemate elementidega ja kõrgematele radadele,” sõnas Liinat ja lisas, et tulla võib siiski ka päris väikeste lastega, sest tegevust pakutakse juba alates 2. eluaastast. 

Tegevust kogu perele
„Pirita Seikluspark on suurepärane koht vaba aja veetmiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele, kohapealne õhustik on väga hea. Nii et tulge Pirita Seikluspargi uuenenud radadele seiklema. Peale mõnusa adrenaliini, mis iga rajaga kõrgemale tõustes aina tõuseb, on boonuseks mändide tipust avanev erakordne vaade nii Tallinna lahele kui ka vanalinna siluetile,” kiitis linnaosavanem.
Pirita Seikluspargis on üheksa seiklusrada (kõrgusel 1-12 meetrit): seitse kõrgseiklusrad ja kaks eri raskusastmega lasterada 2–6-aastastele seiklejatele.

Uudise rubriigid: