11.08.2021

Pirita Südameapteegis saab lasta end vaktsineerida

Pirita Keskuse Südameapteegis saab Covid-19 vastu kaitsepookida Moderna vaktsiiniga. Seda saab teha ka nädalavahetustel.

„End saab lasta end vaktsineerida ka Pirita Keskuses asuvas Südameapteegis. See on mugav võimalus ühildada vaktsineerimine tavapärase poeskäiguga. Kui aga olete juba kaitsesüstid saanud, siis palun jagage infot uue vaktsineerimispunkti kohta ka oma lähedastele, naabritele, töökaaslastele. Vaktsineerides on võimalik end kaitsta kroonviiruse kolmanda laine eest ja jätkata tavapärast elu,” selgitas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 
Vaktsiin: moderna
Pirita Südameapteegis saab Covid-19 vastu vaktsineerida Moderna vaktsiiniga. See on kahedoosiline vaktsiin. Teist korda tuleb vaktsineerida nelja nädala pärast, teise kaitsesüsti täpse aja saab teada esimese doosi tegemise ajal. Vaktsineerib Confido, kohapeal on õde ja assistent.Vaktsineerima on oodatud kõik elanikud alates 12. eluaastast. Vaktsineerimine on tasuta. Vaktsineerima tulles peab kaasas olema ID-kaart või pass. Vaktsineerida saab nii eelregistreerides kui ka elava järjekorra alusel. 
Ka nädalavahetusel
Vaktsineerimispunkt on avatud teisipäevast reedeni kl 16–19 ning laupäeval ja pühapäeval kl 12–15. Pirita Südameapteek asub Merivälja tee 24. Rohkem infot tel 623 7482.
Lisainfo vaktsineerimise ja vaktsiinide kohta www.vaktsineeri.ee, tel 1247 (iga päev kl 8–20 eesti, vene ja inglise keeles) ja 605 1529 (E–R kl 8–17).

Uudise rubriigid: