14.07.2021

Pirita aiakontserdid juulis: Inga ja Toomas Lunge, suupillid ja Zorbas

Pirital Kullese 5 aiakontserdid kutsuvad juulis kuulama Inga ja Toomas Lunget, suupillimängijaid ning kreekakeelset laulu ansamblilt Zorbas.

„Juba kolmandat aastat saab Pirita-Kosel Kullese 5 mõnusas koduaias igal kolmapäeval nautida  head suvemuusikat, programm on väga eripalgeline. Juulikuus laulavad Toomas ja Inga Lunge, mängivad suupillid ja kõlab kreekakeelne laul,” sedastas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 
14. juuli õhtul on aialava muusikute Inga ja Toomas Lunge päralt, kes esinevad Kullese 5 koduaias esimest korda. Laulude vahele esitatakse tekste raamatust „Ma kirjutan Sulle”.
21. juulil tuleb Piritale esinema Piccolo suupilliansambel. Mängitakse spetsiaalselt Piccolo ansamblile seatud palasid ning eriliseks teeb kollektiivi see, et nad kasutavad ainulaadseid bass-, akord- ja soolosuupille kombineerides neid lõõtsa või kitarriga. 
28. juulil annab aiakontsertidele hoogu kreeka muusikat esitav Eesti ansambel Zorbas. Peale tempoka ja rütmika muusika kuuleb õhtu jooksul ka põnevaid vahejuhtumeid.
Kontserte korraldab oma koduaias kogukonna aktivist Aivar Nurmik. Kontserdid algavad kell 19. Pilet 10 eurot saadaval ticketline.ee või kohapeal. Avatud on kodukohvik.

Uudise rubriigid: