04.11.2020

Pirita kloostri varemete ala muutub jõulumaaks

13.–20. detsembrini toimub esimest korda Pirita kloostri varemete alal maagiline kogupere jõulumaa. Jõulumaa avakontserdi annab Liis Lemsalu.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul tuli jõulumaa idee linna elanikelt, kes soovisid, et talvehooajal võiks Pirital nii lastele kui ka suurtele vaba aja veetmise võimalusi rohkem olla. „Sellest soovist saigi alguse detsembris esimest korda toimuv Pirita kloostri jõulumaa. Kolmandast neljanda advendini avatud jõulumaa on mõeldud eeskätt kohalikule kliendile ja selle keskpunktis on pered,” tutvustas Liinat. Ta täpsustas, et jõulumaa Pirita kloostri varemete alal pakub rohkelt avastamis- ja isetegemisrõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Põnev ja mitmekesine programm
„Saab nautida armastatud artistide kontserte, erietendusi ja töötubades omandada uusi oskusi,” sedastas linnaosavanem ja ütles, et kõiki saladusi ei saa kohe välja käia. Peale selle peetakse jõuluturgu, kust leiab erilisi ja teistmoodi kingitusi ning hõrku kehakinnitust. Kõigil kaheksal päeval saavad lapsed kohtuda jõuluvanaga. „Usun, et suudame linlastele pakkuda kuhjaga jõulutunnet, häid emotsioone ja uusi elamusi,” märkis Liinat. 
Jõulumaa tegemistega saab kursis olla ka sotsiaalmeedia kaudu https://www.facebook.com/events/358733368521528
Pirita kloostri jõulumaa on avatud 13.–20. detsembrini iga päev kella 12–20. Sissepääs tasuta. Ootame kõiki jõuluturul kauplejaid endast märku andma aadressil info@piritajoulumaa.ee

 

Uudise rubriigid: