15.04.2021

Pirita lasteaed "Kes aias?Mis aias?" podcasti salvestusel

Eile, 14.04.2021, osalesid Pirita lasteaia õppealajuhataja Helina Aaboja ja liikumisõpetaja Heili Heinaste podcasti "Kes aias? Mis aias?" salvestamisel...

Eesti Lasteaednike Liidu 30.tegutsemisaasta tähistamiseks alustas alushariduse teemasid käsitlev taskuhääling “Kes aias? Mis aias?”Taskuhäälingu nimi viitab populaarsele ja ajatule ringmängule, mida igas lasteaias mängitakse. Kes on aias? teemadering koosneb persoonilugudest ja intervjuudest oma ala spetsialistidega. Küsimusele Mis on aias?  püütakse leida vastuseid, milliseid meetodeid, töövõtteid, mõtteid ja vahendeid lasteaednikud kasutavad oma igapäevatöös. Saatejuhid on lasteaednikud ja ELAL liikmed Silja Järve ja Kätlin Tanin. 

Pirita lasteaia õppealajuhataja Helina ja liikumisõpetaja Heili käisid podcasti salvestamisel ning jagasid oma kogemusi rahvusvahelise Erasmus+ projektide teemadel. Jutuks tulid Pirita lasteaias läbiviidud projektid ning muidugi ka käimasolev projekt. Jagati kogemusi nii projekti juhi ja koordinaatori kui osaleva õpetaja seisukohalt. Kõige lõpus räägiti viimasest saavutusest ehk siis kolmepäevase virtuaalse kohtumise läbiviimisest.

Salvestatud podcasti saame kuulata maikuus.

Praegu on juba võimalus kuulata 3 podcasti erinevatel alushariduse teemadel.
Asuvad siin: https://linktr.ee/KesMisAias 

Vaata ka: https://www.facebook.com/KesMisAias 
https://elal.ee/tegevused/taskuhaaling/ 

Helina Aaboja
Pirita lasteaia õppealajuhataja