07.10.2021

Pirita lasteaia Sügislaat

Eile, 06.10.2021, toimus Pirita lasteaia õuealal Sügislaat...

Sügislaadal ehk Mihlipäeva laadal on Pirita lasteaias juba väga pikk ajalugu, kuid kõigile teadaolevatel põhjustel ei saanud me seda vahepeal korraldada. Samal põhjusel ei ole lapsevanemad ka saanud osa võtta mitmetest lasteaia üritustest ja tegemistest.

Seepärast, peale pikka kaalumist, võtsime ikkagi vastu otsuse, et sel aastal korraldame Sügislaada ning järgime vajalikke reegleid, et turvaliselt koos viibida.

Sügislaat algas laste ühisesinemistega. Lauldi muusikaõpetaja Esta akordioni saatel laule, mis juba kuuga selgeks saanud ja tuletati meelde eelmisel aastal õpitut. Sõbrad said koos tantsu lüüa ning lõpetati vahva lauluaga "Olla koos" (Olla koos, olla koos, on nii hea...). 

DSC_5822       DSC_5834

Peale direktor Terje tervitust, läksid kõik uudistama ja ostma laadakaupa. Soetada sai soojadest villastest sokkidest kuni erinevate pirukate-kookideni ja hoidisteni välja.

DSC_5824       DSC_5816

Väga nõutud kaubaks sai direktor Terje praetud räimed koos kartulitega (kartul võeti üles lasteaia õppeaiast). Valikus oli veel õpetaja Ilona peedisupp koos liikumisõpetaja Heili küüslaauguleibadega.

DSC_5838

Täname ilmataati, et saime laata mõnusalt nautida! Täname kõiki, kes ürituse toimumisele kaasa aitasid ja osalesid! Oli tore õhtu, kus üle pika aja said kokku Pirita lasteaia suured ja väikesed! Täname teid!

Väike pildivalik siin!

Helina Aaboja
Pirita lasteaia õppealajuhataja