24.04.2022

Pirita lastel oli talgupäev

Pirita mudilased ja koolilapsed koristasid randa, parke ja metsaaluseid.

Kõige suurem talgulisterühm töötas rannas. Pirita majandusgümnaasiumi õpilased ja Pirita lasteaia mudilased koristasid ranna liivaala ja rannametsa alust. Puhtaks tehti pikk riba rannahoone eest kuni surfikeskuseni. Merivälja kooli lapsed koristasid Merivälja parki – riisusid ja korjasid kokku puuoksi. Merivälja lasteaia mudilased töötasid Lillepi pargis ja Pirita Kose lasteaia mudilased Hiie pargis. Padriku lasteaiapere koristas lasteaia kõrval oleva Võsa mänguväljaku ümbrust ja Naba lasteaia lapsed läheduses olevat metsaalust. Talgutel panid käed külge ka Levadia jalgpalliklubi liikmed, kes koristasid Maarjamäe klindi alust.

Aitäh talgulistele!
„Tänu töökatele kätele sai palju ära tehtud. Peale koristamise oli talgute eesmärk panna noori märkama keskkonda enda ümber. Sügav kummardus kõigile lastele ja nende juhendajatele, kes rõõmsalt ja entusiastlikult koristustöid tegid,” kiitis Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.
Linnaosavanem lisas, et laste talgupäevaga koristushoog Pirital veel ei rauge. „Kui ilm vähegi lubab, on pea igas hoovis näha rahvast koristustöid tegemas. Palju korraldatakse linnaosas väikesi talguid sõpruskondade kaupa. Koristada sobib igal ajal, selleks ei pea ootama kellegi käsku või suurt talgupäeva,” nentis Liinat. 

Uudise rubriigid: