05.07.2021

Pirita otsib kaunimat koduaeda

Pirita linnaosa valitsus kuulutas välja konkursi linnaosa kaunima koduaia leidmiseks. Oma aia fotosid saab võistlusele saata kuni 9. augustini.

“Pirita kaunima koduaia konkursi eesmärk on tunnustada inimesi, kes koduaiale pühendatud aja ja energiaga aitavad arendada aiakultuuri. Seejuures on oluline jagada oma kogemusi ja oskusi teistega. See innustab nii naabrit kui ka teisi asumi elanikke oma aias ringi vaatama ja sättima. Pirital on väga palju kauneid koduaedu – ka kortermajade ümbruses. Olen märganud huvitavat rohenäppude tööd rõdudel. Tulge osalema kaunima koduaia konkursil,” kutsus linnaosa vanem Tõnis Liinat. 
Ootame võistlema ka kortermajade aedu
Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olenemata aia suurusest ja pole vahet, kas tegemist on eramu, ridaelamu või kortermaja aiaga. Eraldi tuuakse esile ka huvitavaid lahendusi oma koduaia mõnusaks muutmisel. 
Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakseteie saadetud fotode põhjal välja finalistid. Lõppvooru pääsenute aedu külastab žürii, kes hindab aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumimõju ning erinevaid detaile nagu piirded, väravad, valgustus jt. 
Auhinnalett on rikkalik.
Kuidas osaleda?
Võistlusel osalemiseks palub linnaosavalitsus saata viis fotot oma aiast, grilli- või puhkealast või lahedast aiaideest e-aadressile pirita@tallinnlv.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal Pirita linnaosa valitsusse Kloostri tee 6. Kindlasti tuleb fotodele lisada saatja aadress, e-posti aadress ja telefoninumber. Rohkem infot mariana.simson@tallinnlv.ee. 

Uudise rubriigid: