18.07.2019

Pirital investeeritakse välispordi tingimuste parandamisse täiendavalt 30 000 eurot

Pirita Linnaosa Valitsus selgitas koostöös Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga välja linnaosas investeeringut vajavad objektid.

“Esitasime juuli alguses Tallinna Spordi- ja Noorsooametile taotluse eelarvest spordiväljakutesse 30 077 euro investeerimiseks,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Pirital on mitmeid spordiobjekte, mis vajavad kas parendustöid või lisaatraktsioone. Tegime valiku kõige kriitilisemate ja enamkasutatavate objektide vahel.”

Plaanitud on uuendada nelja spordiobjekti – vahetada välja Jõesuu tänava amortiseerunud ohtlik rulapark ja Kesktee 40 kaks korvpallikonstruktsiooni, lisada Sinitiiva 2 platsile üks korvpallikonstruktsioon ja Mähe Vaba Aja Keskuse platsile üks korvpallikonstruktsioon. Lisaks soovitakse linnaosasse paigaldada kolm betoonist lauatenniselauda ja neli betoonist malelauda.

“Kõigist neist investeeringutest on kõige kriitilisem ja suuremahulisem Jõesuu ehk Pirita rannaala rulapargi väljavahetamine. Aastate jooksul on rulapark muutunud ohtlikuks - mitmed metallist kinnitused on lahti tulnud ja rampide materjal on kulunud. Olukorra parandamiseks investeerime rulaparki 16 200 eurot. Töödega oleme juba alustanud - äsja lõpetati uue aluskihi valamine,” lisas Liinat.

Töödega alustati juba juulikuu keskel. Eesmärk on tööd lõpetada septembri esimeseks pooleks.

Uudise rubriigid: