11.08.2021

Põhja-Tallinn jagab tasuta maske

Põhja-Tallinna valitsus jagab paljulapselistele peredele, üksikvanematele, pensionäridele ja sissetulekust sõltuvat toetust saavatele linlastele tasuta meditsiinilisi maske.

Käesolevast nädalast jagab Põhja-Tallinna valitsus paljulapselistele peredele, üksikvanematele, pensionäridele ja sissetulekust sõltuvat toetust saavatele linlastele tasuta meditsiinilisi maske.

Tasuta maske jagavad:

• Põhja-Tallinna valitsus (Niine 2): E 8.15-18; T - N 8.15-17; R 8.15-16.

• Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus (Sõle 61a): E-R  9-16

• Põhja-Tallinna noortekeskus (Kopli 98): E-R 10-18

Paljulapselistele peredele (3 ja enam last peres) jagatakse kaks pakki, üksikvanematele, sissetulekust sõltuvat toetust saavatele linlastele ja pensionäridele jagatakse üks pakk meditsiinilisi maske (50 maski pakis).

Maskidele järgi minnes palutakse kaasa võtta isikut tõendav dokument ja pensionäridel pensionitunnistus. Ühtlasi palutakse kohapeal järgida kõiki terviseohutuse nõudeid ning olla eelnevalt veendunud, et haigusnähud puuduvad.

Tallinna linn on jaganud linlastele tasuta maske alates eelmise aasta sügisest. Nii on saanud  korduvkasutatavad riidest maskid gümnasistid ja progümnastid ning meditsiinilisi maske üksi elavad pensionärid ja pered. Ka kevadel jagati meditsiinilisi maske kolme ja enama lapsega peredele, üksikvanematele ja kõigile pensionäridele. Niisamuti jagati maske neile kortermaja elanikele, kus oli kõrge nakkusnäitaja. Ühtekokku on linlastele jagatud juba mitu miljonit maski.

Uudise rubriigid: