02.11.2020

Põhja-Tallinna õpilastele selgitati helkuri kandmise tähtsust

Täna, 2. novembri hommikul korraldas Põhja-Tallinna valitsus helkurikampaania, mille käigus jagati kõikide linnaosa koolide õpilastele helkureid ja tuletati meelde, et helkuri kandmine on kõige lihtsam viis end pimedal ajal märgatavaks teha.

„Helkurikampaaniaga kutsume ülesse märkama lapsi, kes ei kanna helkurit ning selgitama, et helkurist on kasu vaid juhul, kui see on riputatud nähtavale kohale,“ rääkis Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid, kes jagas täna Pelgulinna Gümnaasiumis nõuandeid, kuidas ja kus tuleb helkurit kanda.

Põhja-Tallinna lastele jagati täna üle 1000 helkuri. „Tuleb tunnistada, et noored on küll väga teadlikud helkuri kandmise vajalikkusest, kuid siiski on neid, kes on jätnud helkuri tasku või on see valesti riietele paigutatuid,“ selgitas Peeter Järvelaid. Ta kutsus  lapsevanemaid veenduma, et lastel oleks helkur ikka küljes.

Täna hommikul jagasid Põhja-Tallinna kõigi koolide juures linnaosa valitsuse töötajad, politsei ja munitsipaalpolitseinikud koos koolide esindajatega õpilastele üle tuhande helkuri.

Uudise rubriigid: