16.09.2021

Põhja-Tallinna valitsus korraldab maailmakoristuspäeva talgud Putukaväilal

Reedel, 17. septembril algusega kell 10 toimuvad Põhja-Tallinnas talgud Ehte kõrgepingeliinide alal, mis saab Putukaväila rohekoridori osaks. Lisaks saab Maailmakoristusepäeva talgutel kokku kogutud prügi viia linnaosavalitsuse poolt paigaldatud konteineritesse.

 

“Põhja-Tallinna valitsuse meeskond koristab talgutel Sõle tänava ja Kolde puiestee vahelise territooriumi, kuhu tulevikus tuleb Putukaväil. Juba praegu on see põhjatallinlaste hulgas populaarne koht koerte jalutusväljaku ja kogukonnaaiaga,” üles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

“Kutsun kõiki liituma meiega reedel. Kohtume kell 10 Ehte tänava ja Kolde puiestee ristmiku lähedal. Aga need, kes ei saa reedel talgutel osaleda, võivad minna koristama ka laupäeval ja pühapäeval ning viia kogutud prügi spetsiaalsetesse konteineritesse,” lisas Pihlap.

Maailmakoristuspäevaks, 18. septembriks ja pühapäevaks, 19. septembriks paigaldab Põhja-Tallinna valitsus konteinerid Pelgulinna Selveri (Sõle 51) juurde ja Erika bussipeatuse (Tööstuse 56) taga olevasse parklasse. 

Lisaks toimub Põhja-Tallinnas neljapäeval, 16. septembril elektroonika kogumisreid. Ringy kogumisauto peatub Arsenali keskuse Selveri parklas 16.09 kl 15.00-19.00.

Kopli 93 kogukonnakeskus osaleb laupäeval, 18. septembril Maailmakoristupäaeval Koplis. Talgud algavad kell 10 Sitsi trammipeatuse juures.