27.03.2022

Põhja-Tallinnas algab kevadkoristus

Põhja-Tallinnas algab järgmisel nädalal tänavate kevadkoristus, koristustööd kestavad aprilli lõpuni.

Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlapi sõnul tähendavad kevadtööd, et Põhja-Tallinna autoomanikud peaksid tähelepanelikult jälgima märke ja puhastustöödest teatavate märkide puhul oma autod mujale parkima, et lasta puhastusmasinatel segamatult tööd teha. 

Möödunud talv oli teehoolduse mõttes üle paljude aastate raskemaid ja keerulisemaid, kuid olukorda lihtsustas see, et kohalikud elanikud olid üsna tähelepanelikud ja parkisid oma autod koristustööde ajaks mujale. "Mida hoolsamalt inimesed märke jälgivad ja autosid tänavapuhastuse ajaks mujale pargivad, seda kiiremini saame sel kevadel tänavad korda ja tolmuvabaks," rääkis Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap. 

Linnaosavalitsus palub ühistutel hiljemalt tänava koristuse päevaks maja ümbruse kõnniteed puhastada talvisest puistematerjalist ja prahist. Lisaks soovitab linnaosavalitsus killustikku võimalikult palju kokku koguda ja ladustada taaskasutuseks järgmisel hooajal. 

Põhja-Tallinna valitsuse lepingupartneri Eesti Keskkonnateenused AS-i tööde graafikuga võib tutvuda linnaosavalitsuse kodulehel tallinn.ee/pohja. Korteriühistutele saadetakse eelnevalt ka teavitus töödegraafikuga. Lisaks kõnniteede ja tänavate puhastamisele jätkuvad ka linnaosa haljasalade ja mänguväljakute heakorra- ja koristustööd. 

 Graafik: Tanava-kevadhooldus-2022-alates-12.04.xlsx

Upd 07.04.22

Tänavate kevadhooldus jätkub esmaspäeval, 11. aprillil ja sealt, kus 6. aprillil pooleli jäi. Seoses halvenenud ilmastikuoludega lükkub edasi korraline tänavate kevadkoristus. Tänavate puhastamist talvisest tolmust ei toimu 6. ja 7. aprillil.

 

 

Uudise rubriigid: