05.03.2021

Põhjamaa Mesindusfestival kuulutab välja laste luule- ja joonistuskonkursi „MESILASMAAGIA“

Konkursile oodatakse 1.-4. klassi laste joonistusi ja 5.-9. klassi õpilaste luuletusi mesilaste ja üldisemalt keskkonna teemadel. Ikka selleks, et mesilased, kes olid Maa peal ammu enne meid, oleksid siin ka edaspidi, kui keskkond seda soosib.

Parimaid konkursile laekunuid töid tunnustatakse rahaliselt ning valitud piltidest ja luuletustest valmib kaunis kõvakaaneline raamat, mis sobib nii laste silmaringi avardamiseks, keskkonnateadlikkuse tõstmiseks kui ka kingituseks. Kõige selle eesmärk on tõsta laste teadlikkust mesilaste tähtsusest ja puhtast looduskeskkonnast, mida soovime rohkem väärtustada. 

Laste töid oodatakse 19. aprillini e-posti aadressile kristinakams@hot.ee või (kui pildi skaneerimise võimalus puudub) Viimsi pakiautomaatidesse (saaja: Kristina Kams, tel 527 7437)!

NB! Joonistuse juurde tuleb kindlasti lisada 1–2-lauselise selgituse, mida kunstnik oma teosega öelda soovib + nimi, vanus, kool (soovi korral ka juhendaja); luuletajail nimi, vanus ja kooli (soovi korral ka juhendaja).

 

Lisainfo:
projektijuht Kristina Kams
e-post kristinakams@hot.ee
tel 527 7437

Uudise rubriigid: