20.10.2017

Politsei külastas Tallinna Endla lasteaeda

17.10.2017 hommikupoolikul käis Tallinna Endla lasteaias lastel külas Lõvi Leo ja politsei koos ametiautodega. Lastele tutvustati lähemalt politsei ametit ning töövahendeid.

Teisipäeva hommikul olid lapsed väga põnevil, sest lasteaeda saabusid politseinikud ja Lõvi Leo kahe ametiautoga. 

Kaasa olid politseinikud võtnud oma töövahendid, mida tutvustati ka lastele lähemalt. Lapsed said ise proovida kuulivesti raskust ja kaitsevahendeid nagu kiiver. Lisaks näidati lähemalt ka politseiautot ja muidugi said lapsed kuulata ka sireenide töötamist.

Politseinikud rääkisid lastele, miks on nende amet oluline ja milline näeb nende töö välja ehk siis politsei tegeleb ka muuga, kui vaid pättide tagaajamisega. Lastel oli väga põnev hommikupoolik ja juurde saadi põnevaid kogemusi ning teadmisi politseiniku ametist. Lasteaia oktoobrikuu projekti üks märksõna selleks nädalaks oli "Õpime kogedes", mis haakus väga hästi politseinike külastusega, kus lapsed said ise proovida (töövahendeid), kogeda, näha ja kuulda. 

Täname politseinikke, Lõvi Leod külastuse eest ja kindlasti Mesimummude rühma lapsevanemat Kärti politseinike  organiseerimise eest meie lasteaeda! 

Politsei Endla lasteaias.jpg