07.07.2020

Põnev sportlik päev vabas õhus koos Kristiine noortekeskusega

Kristiine noortekeskus käib suvel Kristiine erinevates parkides ja haljasalades ning pakub põnevaid tegevusi.

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul pakub noortekeskus vaatamata muutuvale ilmale erinevaid võimalusi välitegevusteks. „Vabas õhus liikumise ja loominguliste ülesannete kooslus aitab vähendada rutiini ja sisustada paremini noorte vaba aega. Kutsume noori Kristiine noortekeskuse pakutavatest tegevustest osa võtma ja oma oskusi erinevates spordialades parandama,“ kutsus Riibe.

8. juulil kell 13.00 - 17.00 kolib noorsootegevus ajutiselt Maasika ja Vaarika tänavate vahelisele haljasalale ning kella 13.00-st tuleb külla Tallinna jalgpalliklubi FC Flora esindajad koos maskott Pennuga. Kavas on põnevad jalgpallialased tegevused igas vanuses noortele. Uusi oskusi nii neile, kes esimest korda jalgpalli proovivad, kui ka neile, kes juba trennis käivad.

Kell 14.00 saab aga osa võtta õhupallide katki viskamise mängus, kus on võimalik võita õhupallides olevaid maiustusi ja kell 16.00 saab endale meisterdada stressipalli õhupallidest ja riisist. Lisaks on meil kaasas erinevad mängud ja vahendid, mida saab õues kasutada.

Halva ilma korral saab tegevustest osa võtma tulla Kristiine noortekeskuses (Sõpruse pst 4a).

Jälgida infot meie Facebookis: https://www.facebook.com/Kristiinenoortekeskus/.

Uudise rubriigid: