03.05.2021

Prüginädal

Prüginädala toredaim sündmus oli Väärtuste töögrupi poolt lavastatud näitemäng "Pipi, sõbrad ja pügi." Näitemängus lõid kaasa Pipi, tädi Kati, metsamees Mati, jäätmejaama operaator Kõps ja "plaate" keerutas dj Kerli. Läbi õpetliku näitemängu said lapsed teada, milline on õige käitumine looduses ja kuidas hoida loodust puhtana.

Lapsed said ka ise prügi koristamisel ja sorteerimisel kaasa lüüa, peab tõdema, et lapsed on keskkonnasõbralikud ja prügi sorteerimises tõelised profid. Nagu ikka, enne töö, siis lõbu ja näitemängule pani lõpppunkti meeleolukas disko, mille muutis veelgi värvikamaks ilus sinine kileriba. Lisaks said rühmad kingitusi, milles andis oma panuse esindus "Prügihunt."

Tore päev sai veelgi toredamaks "Prügikollide" näitusega, kus oli võimalik näha koostöös lapsevanematega jääkmaterjalidest meisterdatud "Prügikolle." Aitäh, kõikidele asjaosalistele ja järgmiste meeleolukate hetkedeni!

Pildid

❤

Prüginädala toredaim sündmus oli Väärtuste töögrupi poolt lavastatud näitemäng "Pipi, sõbrad ja pügi." Näitemängus lõid kaasa Pipi, tädi Kati, metsamees Mati, jäätmejaama operaator Kõps ja "plaate" keerutas dj Kerli. Läbi õpetliku näitemängu said lapsed teada, milline on õige käitumine looduses ja kuidas hoida loodust puhtana. Lapsed said ka ise prügi koristamisel ja sorteerimisel kaasa lüüa, peab tõdema, et lapsed on keskkonnasõbralikud ja prügi sorteerimises tõelised profid. Nagu ikka, enne töö, siis lõbu ja näitemängule pani lõpppunkti meeleolukas disko, mille muutis veelgi värvikamaks ilus sinine kileriba. Lisaks said rühmad kingitusi, milles andis oma panuse esindus "Prügihunt." Tore päev sai veelgi toredamaks "Prügikollide" näitusega, kus oli võimalik näha koostöös lapsevanematega jääkmaterjalidest meisterdatud "Prügikolle." Aitäh, kõikidele asjaosalistele ja järgmiste meeleolukate hetkedeni❤
Marika Pukk, Monroc Jaanika ja veel 2

 

Uudise rubriigid: