23.09.2016

Pühapäeval toimub Kultuurikatlas tasuta raamatute laat

Pühapäeval, 25. septembril kella 11-15ni toimub Kultuurikatlas tasuta raamatute laat, kus saab lisaks raamatute soetamisele kohtuda mitmete kultuuritegelastega. Raamatuid on võimalik laadale tuua neljapäeval, 22. septembril ja reedel, 23. septembril kella 17-20ni ning laupäeval, 24. septembril kella 11-16ni.

Kultuurikatlas tegeleb annetatavate kasutuskõlblike raamatute vastuvõtu ja sorteerimisega vabatahtlike meeskond – seega annab raamatulaat kõigile võimaluse endale ebavajalikuks muutunud raamatud ringlusse lasta.

Raamatulaada esinemisnurgas astuvad pühapäeval järgemööda üles poliitik Siim Kallas, luuletaja Doris Kareva, Bookworld.me eraraamatukogu tegevjuht Anu Vunk, kirjanik Indrek Hargla, Andrei Kedrin ja Dan Rotar kultuuriajakirjast Plug ning kirjanik Jim Ashilevi. Väikses saalis on võimalik vestelda Inga Raitari ja Kerttu Rakkega. Lisaks on kella 11-15 laste rõõmuks kohal näomaalija ning kella 11.30-14.30 on avatud Tallinna Keskraamatukogu töötoad.

„Meil on väga hea meel, et niivõrd paljud nimekad kirjanikud ja ühiskonnaelu tegelased üritusel üles astuvad,“ ütles raamatulaada programmijuht Sandra Maurer. „Loodame, et iga külastaja leiab endale nii sobivaid raamatuid kui ka meelepäraseid esinejaid. Lisaks avame mitmeid töötubasid, kus leiab tegevust kogu perele. Seeläbi loodame, et kõik inimesed lahkuvad raamatulaadalt meeldiva kultuurielamuse võrra rikkamana.“

Raamatulaada täpsem info ja ajakava on saadaval Facebooki lehel: https://www.facebook.com/events/1025007164215364/

Raamatulaata korraldab MTÜ Raamat Rahvale. Raamatulaata aitavad korraldada Tallinna Kultuuriamet, Rahva Raamat AS, Atemix OÜ, Imatra Elekter AS, MET-Terakeskus, AS Delfi, Bookworld.me, TimeBook.Life, Restoran Korsten, Armastus ja Hea Toit, Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud Elu", Fotograaf Birgit Võidula, Videal Productions OÜ, SA Tallinna Lauluväljak, Ragn-Sells AS, Rahvusooper Estonia, Kopterid.ee, Helios kirjastus ja Kino Sõprus.

Kontakt:
Alina Tubli
MTÜ Raamat Rahvale
peakorraldaja
tel. 5300 1868
e-post: alinatubli@gmail.com