04.11.2016

Konverents "Raamat lapse elus"

28. oktoobri 2016. a toimus Tallinna Tähekese lasteaias konverents "Raamat lapse elus".

28. oktoobri 2016. a toimus Tallinna Tähekese lasteaias konverents "Raamat lapse elus". Konverentsil räägiti raamatute tähtsusest laste ja meie endi elus ning jagati aastate jooksul kogunenud teadmisi ja oskusi raamatu kasutamisel lapse kasvatamisel. Eriline tähelepanu oli kaasaegse eesti lastekirjanduse tutvustamisel. 

Ettekannetega esinesid konverensil KPD kirjastuse direktor Valentina Kašina, Tähekese ajakirja peatoimetaja Ilona Martson-Kivirähk, Tallinna Haridusameti peaspetsialist Milena Pogodajeva.

Praktilise kogemusi ja projekte tutvustasid Mustamäe Reaalgümnaasiumi õpetaja Alla Oja, lasteaed Kajakas õpetaja Alina Jevdokimova, eralasteaed Memme Musi õpetaja Jaanika Monrok ning Tallinna Tähekese lasteaia õpetajad. Tähekese lasteaias kasutatakse palju tänapäevast eesti lastekirjandust: loetakse, lavastatakse ja  antakse lastele võimalus ise luua. Seda kõike toetab lasteaia oma raamatukogu, kust on võimalik raamatuid laenutada ja mille tööd koordineerib õppealajuhataja Jelena Haponen. Pildid leiate SIIN