09.12.2016

Raekojas tunnustati Tallinna tublimaid sotsiaaltöötajaid

Täna toimus Tallinna raekojas abilinnapea Merike Martinsoni vastuvõtt linna sotsiaaltöötajatele.

Merike Martinson ning Tallinna Sotsiaal ja Tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima andsid tänavu aastal silma paistnud üheteistkümnele sotsiaaltöötajale üle tunnustuskirjad. Tunnustusele lisandub ka rahaline preemia.

Tunnustuskirja ja preemia pälvisid: Angela Altmets (Haabersti linnaosavalitsus), Anne Leemets (Mustamäe linnaosavalitsus), Anna-Maria Mirskaja (Nõmme linnaosavalitsus),  Marit Pauk (Põhja-Tallinna valitsus), Ingrit Säär (Pirita linnaosavalitsus), Liisi Raamets-Tunali  (Lasnamäe linnaosavalitsus), Harry Gustavson (Tallinna Lastekodu), Zoja Mellov (Tallinna tugikeskus Juks), Tuuli Mõistlik (Tallinna Perekeskus), Jaanika Savolainen (päevakeskus Käo), Agne Raudmees MTÜ EIT Tugiliisu.

Merike Martinson ütles, et mida keerulisemad ja segasemad ajad on ühiskonnas, seda rohkem tööd on sotsiaaltöötajatel. „Tallinnas on aga palju väga tublisid sotsiaaltöötajaid, kelle rasket ja vastutusrikast tööd tuleb tunnustada. Täna autasustame 11 meie sotsiaalsfääris töötavat inimest, keda eelkõige on tunnustanud nende endi kolleegid. Need inimesed on oma töösse jäägitult panustanud - sotsiaaltööd ei saa paraku teha inimesed, kes ei anna töösse oma hinge ja südant. Tallinna linnal on kavatsus uuel aastal sotsiaaltöötajate palka tõsta, erilise tähelepanu all on rasket ja väga vajalikku lastekaitsetööd tegevad sotsiaaltöötajad“, ütles Martinson.

Vastuvõtul esines Eesti Raadio Lastestuudio koor Kaie Tanneri juhatusel, koori saatis klaveril kontsertmeister Õnne-Ann Roosvee.

Uudise rubriigid: