01.02.2018

Rahvusvahelise tööstuse moderniseerimise edulugude platvormi Watify* workshop

20. veebruaril 2018 kell 13:00 – 17.15 Eesti Kaubandus-Tööstuskoja saalis (Toom-Kooli 17, Tallinn)

Hea ettevõtte esindaja,

kutsume Teid Europe Industry Day raames toimuvale rahvusvahelise tööstuse moderniseerimise edulugude platvormi Watify* workshopile,
mis toob Eesti ettevõtete ette praktilised näited ja juhtumianalüüsid Euroopast, kuidas erinevate sektorite firmad on IKT abil oma äri uuele tasemele viinud.

Oodatud on ettevõtted, kes on huvitatud oma äriprotsesside optimeerimisest ja/või uute innovaatiliste lahenduste leidmisest koostöös IKT sektoriga – workshopil on võimalik leida ka partnereid, kes oskavad teid digitaliseerimise protsessis toetada.

Better Use of ICT Solutions for Estonian Industry

Aeg:  20. veebruar 2018, kell 13:00 – 17:15
Koht: Toom-Kooli 17, Tallinn (Eesti Kaubandus-Tööstuskoda)

Osalema on oodatud:

  • Erinevate tööstussektorite ettevõtted
  • IKT ettevõtted.

Workshopi fookuses on:

  • Tööstuse digitaliseerimise rahvusvahelised eduloodoma kogemusest räägivad erinevad ettevõtjad ja praktikud: Tischlerei Eigenstetter GmbH (mööblitööstus, Saksamaa), Ingelia (biomajandus, Hispaania) ja Taylor Steel (masinatööstus, Holland)
  • Tulevikutrendid seoses IT rakendamisega nii tööstuse äriprotsesside optimeerimiseks kui uute innovaatiliste toodete (ühiseks) turuletoomiseks ja uute ärimudelite kasutuselevõtmiseks
  • Praktiline matchmaking-sessioon erinevate ettevõtete omavaheliseks tutvumiseks ja  kokkuviimiseks, koostööideede arendamiseks

Ajakavaga saab tutvuda siin: https://watify-tallinn.b2match.io/agenda.

Workshop on tasuta. Töökeel on inglise keel.

Palume registreeruda hiljemalt 16.02 siin: http://bit.ly/2DOoHs3. Lisaks on teil võimalus workshopi veebilehel https://watify-tallinn.b2match.io/  luua enda profiili matchmaking-sessiooniks, seal saate ka näha teiste osalejate profiile ning leppida kokku 1:1 kohtumisi juba eelnevalt. 

Workshopi Eesti-poolseteks kaaskorraldajateks on ITL ja Baltic Innovation Agency. 
Workshopi elluviimist toetab Euroopa Liit, läbi Interreg programmist rahastatud projekti DIGINNO.

Lisainfo:
Rene Tõnnisson 
Baltic Innovation Agency 
rene@bia.ee
+372 502 9873

*Watify (http://watify.eu) on üle-Euroopaline platvorm, mille eesmärk on kokku koguda ja tutvustada parimaid näiteid ja edulugusid tööstussektori digitaliseerimisest. Workshopil osalemisega on Eesti ettevõtetel esmakordne võimalus sellest kogemustebaasist osa saada.