06.09.2017

Rajaleidja töövarjupäev: Hüppa üle oma varju!

Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse eestvedamisel toimub esmakordselt Tallinnas ja Harjumaal töövarjupäev, mis on mõeldud spetsiaalselt 7.–9. klassi noortele, et anda ka neile võimalus saada unustamatult äge ja kasulik kogemus töövarjuna.Töövarjupäev toimub 26. oktoobril.

Kuna töövarjupäeva mõte on anda noorele võimalus näha ja kogeda reaalset töömaailma ning seda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad, arvatakse tihti ekslikult, et 7.–9. klassi noortel on oma vanuses selleks veel liialt vara. Nii see aga pole ja põhikooli lõpuklassid on paras aeg töö- ja ametimaailmaga tutvuma hakkamiseks.

Rajaleidja töövarjupäeva eesmärk ongi anda ka teile selleks võimalus! Avastamiseks on valikus lausa üle 160 põneva ameti erinevatest valdkondadest ja me julgustame kiikama ka nende ametite poole, millest polnud varem isegi kuulnud või mida poleks enne kaalunud, sest iga kogemus avardab sinu maailmapilti ja võib aidata tulevikus otsuseid langetada.

Kandideeri töövarjuks siin.
Kandideerida on võimalik 1. oktoobrini ja ühele kohale. Töövarjupäeva kohtade arv on piiratud, seega mõtle valik rahulikult läbi ning näita üles oma motivatsiooni. 

Töövarjupäev