13.02.2019

Raua saun kutsub saunapeole

Tallinna üks vanemaid avalikke saunu Raua tänaval kutsub 15. ja 16. veebruaril saunapeole, kus külastajaid ootavad mitmekesine programm ning tavapärasest soodsamad piletihinnad.

„Kutsume kõiki saunasõpru eeloleval reedel ja laupäeval külastama Raua sauna, mis sai suvise remondiga värske ilme. Kahe päeva jooksul pakutakse sooduspileti eest võimalust osaleda saunarituaalides ja kõik huvilised saavad kuulata Aleksander Pooli loenguid saunakultuurist,“ rääkis Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Raua saun on 15. ja 16. veebruaril avatud kella 11–21. Tasuta loengud saunakultuurist toimuvad mõlemal päeval kell 12, 15 ja 18, vajalik on eelregistreerimine administraatori juures (tel 622 9495). Leili- ja pesuruumidesse pääseb sooduspiletiga, mis maksab saunapeo puhul vaid neli eurot ning sisaldab ka tasuta saunarituaalidel osalemist ja saunateemalist kingitust.  

Raua saun remonditi läinud aasta suvel, kui puhastati maja fassaad ja värskendati nii meeste kui naiste üldsauna leili- ja pesuruumid. Lisaks tehti vajalikke parendustöid viies tunnisaunas, millest ühes on nüüd uuendatud bassein ja teises vann. 

Uudise rubriigid: