03.07.2020

Reedel, 3. juulil, toimub Vilde tee pargis põnev minifestival noortele

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koostöös Mustamäe linnaosa valitsusega korraldab homme, 3. juulil, kell 13-19 Vilde tee spordipargis (Vilde tee 69) noortele minifestivali.

Noortefestivali raames toimub tänavatantsu võistlus, erinevad töötoad ja tegevused ning tutvuda saab supergraafika projekti tulemustega. Kõik tegevused on osalejatele tasuta.

Tänavatantsu võistlus toimub HOODie Cyphers battelite seeria raames ja mõõtu võetakse nii Hip-Hip kui House kategoorias. Kohtunikeks on Hip-Hop BUDZA ja House NASTY ning muusikat mängib DJ KLEPAN. Tänavatantsu võistlus algab kell 13.

Lisaks korraldab Mustamäe Avatud Noortekeskus noortele erinevaid tegevusi:
kell 14-15 tegevused veega
kell 15-16 tuulelohe töötuba
kell 16-17 joonistamine hennaga
kell 17-18 täpsusviske turniir
kell 18-19 mullishow

Festivali lõpuks valmib spordipargis asuvatele parkuuri elementidele noorte poolt kujundatud ja tehtud supergraafika. Kujunduste leidmiseks korraldati sel suvel Tallinna mobiilsete noorsootöötajate eestvedamisel kaks konkursi, kuhu noored said oma ideid esitada. Parimad tööd valiti välja Spekter tiimi tänavakunstnike poolt ning kujunduste autoritele korraldati kaks supergraafika töötuba, et noored saaksid supergraafika tegemist harjutada. Noored alustasid omaloodud supergraafikate tegemist parkuuri elementidele juba esmaspäeval, 29. juunil.

„Mustamäe linnaosa valitsusel on heameel aidata sisustada pealinna noorte suve, pannes õla alla erisuguste just tasuta ürituste korraldamisele, millel saavad osaleda kõik noored, hoolimata nende vanemate rahakoti paksusest“ kommenteerib linnaosa algatust Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.“Üks selline tore tasuta üritus on reedel, 3. juulil, Vilde tee spordipargis toimuv noorte minifestival. Festivali kava on nii tihe ja põnev, et kõik leiavad endale meelepärase tegevuse. Tere tulemast!“

Festivali korraldajad paluvad ürituse ajal järgida hajutamise nõuet ja haigena kohale mitte tulla. Võimalusel võtta kaasa oma desinfitseerimisvahend.

Vilde tee spordipargi minifestivali korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Mustamäe Linnaosa Valitsus, Mustamäe Avatud Noortekeskus (MANK) ja Shokkin Group Estonia.

Uudise rubriigid: