11.10.2020

Regionaalhaiglas peeti parkimismaja sarikapidu

Reedel saeti pidulikult maha pärg Regionaalhaigla parkimismaja katuselt. Parkimismaja ehitustööd algasid selle aasta veebruaris ja hoone on plaanitud valmima järgmise aasta esimeses kvartalis. Parkimismaja tuleb kuuekorruseline, mille kaks korrust asub maa all. Praeguseks on lõpetatud kõik betoonitööd.

Regionaalhaigla 500-kohaline parkimismaja valmimisega loodetakse tagada piisaval arvul parkimiskohti nii patsientidele kui meditsiinitöötajatele.
„Parkimismaja lahendab selle mure, et haigla külastajad kippusid oma autosid jätma ümberkaudsetesse hoovidesse, nüüd peaks see probleem saama lahenduse. Kuid parkimise teema on Mustamäel jätkuvalt päevakorral,“ tähendas Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.
Parkimismaja ehitus on ametlik algus Mustamäe meditsiinilinnaku 3. ehitusjärjekorrale ja parkimismaja on eelduseks, et saaks alustada uute korpuste ehitust tuleval aastal.
Kerkivasse meditsiinilinnakusse ehitatakse koostöös lastehaiglaga veel teinegi parkimismaja, mis tuleb 689-kohaline ja kus on ka helikopteri maandumisplats.

Uudise rubriigid: