16.11.2020

Registreerimine graniitsõelmete saamiseks

Pirita linnaosa valitsus jagab libeduse tõrjeks tasuta graniitsõelmeid. Registreerimine sõelmete saamiseks kestab 16.–22. novembrini.

“Praegu on väljas veel soojakraadid, kuid ega tali taeva ning miinustemperatuurid tulemata jää. Libeduse tõrjeks nii oma kinnistul kui ka kinnistuga piirneval kõnniteel jagab Pirita linnaosa valitsus tasuta graniitsõelmeid korteriühistutele ja eramajade omanikele,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Sõelmete jagamine toimub kinnistupõhiselt – nii ühistutele kui ka eramaja omanikele anname ühe 25-kilose koti graniitsõelmeid kinnistu kohta,” selgitas linnaosavanem. 
Graniitsõelmete saamiseks tuleb end kirja panna Pirita linnaosa valitsuse kodulehel
https://www.tallinn.ee/est/pirita/Vorm-Registreerimine-graniitsoelmetele
Kirja saab end ka panna telefonil teel 645 7610 või e-aadressil jekaterina.laidinen@tallinnlv.ee. 
Kui kirjutate e-kirja, on selles vaja märkida kinnistu aadress, taotleja nimi ja kontakttelefon. Korteriühistu puhul lisada märge “KÜ” ning kui ühistul on nimi, siis ka see.

Sõelmete jagamine
Sõelmeid jagatakse 23. novembrist kuni 4. detsembrini tööpäevadel kella 10–12 ja 13–15 Pirita linnaosa valitsuse juures (Kloostri tee 6). Sõelmetele tuleb järgi tulla. 
“Igal kinnistuomanikul on kohustus teha libeduse tõrjet, et tagada ohutu liikumine. Libedustõrjeks pole lubatud kasutada tuhka või kloriide,” tuletas linnaosavanem meelde. 

Uudise rubriigid: