11.01.2017

Registreeru soodushinnaga Eesti Kvaliteediühingu juhtimiskonverentsile "Tõlkes kaduma läinud?"

Juba järgmisel neljapäeval, 19. jaanuaril 2017 toimub Tallinnas, Ülemiste City Öpiku majas (Valukoja 8) Eesti Kvaliteediühingu juhtimiskonverents TÕLKES KADUMA LÄINUD? Kuidas luua kliendi tegelikele vajadustele vastavaid innovaatilisi tooteid ja teenuseid?

Eesti Kvaliteediühingu (EKÜ) juhtimiskonverentsil räägitakse klientidest ja huvipooltest, toote ning teenuse disainist ja protsessidest, kvaliteedist ja innovatsioonist, aga ka kultuurist ja kommunikatsioonist, jagatakse häid kogemusi ning tunnustatakse 2016. aasta konkursi Quality Innovation Award 2016 Eesti rahvusliku vooru finaliste ja võitjaid.

Diskussioonides ja koos ettekandjatega otsitakse vastuseid küsimustele:

  • Kuidas kuulata, kuulda ja mõista kliente ning teisi huvipooli? Kuidas astuda kliendi kingadesse ja käia läbi kliendi teekond?
  • Kuidas  disainida ja luua nii teadvustatud kui ka teadvustamata vajadustele  vastavaid ning ootusi ületavaid innovaatilisi  tooteid ja teenuseid?
  • Kuidas tagada kliendi hääle kandumine läbi disaini ja arenduse, protsesside ja süsteemide lõpptulemuseni ?
  • Kuidas kaasata kliente ja töötajaid ning toetada organisatsioonis kliendikeskse  mõtteviisi  ja kvaliteedikultuuri arengut?

Konverentsi programmiga leiab siit. Ettekanded on eesti ja inglise keeles ilma tõlketa.

NB! Kuigi ametlik soodushinnaga registreerimine lõpeb juba täna, pakuvad korraldajad Tallinna Ettevõtlusameti kaudu saadud info põhjal registreerumisel soodushinda 145 eurot+KM käesoleva töönädala lõpuni (reede 13.01. kaasa arvatud).

Soodushinnaga registreerumisel tuleks valida 'Eesti Kvaliteediühingu partner' ja kommentaaridesse kirjutada 'Tallinna Ettevõtlusamet'.