29.12.2020

Rekordkõrge Mustamäe ilutulestik lendab taevasse Männi pargis

Linnaosavalitsus palub inimestel parki mitte koguneda.

Tallinn korraldab aastavahetuse ilutulestikud eri paikades üle linna. Mitme ilutulestiku korraldamise eesmärgiks on tagada turvalisus ning võimaldada inimestel vaadata ilutulestikku võimalikult kodu lähedal, samas hoides üksteisest piisavat distantsi. Kuues linnaosas toimuvad ilutulestikud lubavad tulevärki imetleda kodu lähedalt või isegi koduaknast.


COVID-19 leviku tõkestamiseks peame olema eriti ettevaatlikud ja mõistlikud aastavahetuspidude ning teiste ürituste korraldamisel. Mustamäe Linnaosa Valitsus teeb omalt poolt kõik, et aastavahetus saabuks ohutult. Kui esialgse plaani kohaselt pidi ilutulestik toimuma Mustamäe Keskuse parklas, siis nüüd - tagamaks pealtvaatajate hajutamist - korraldame selle hoopis Männi pargis.


Mustamäe korraldab sel aastal Männi pargis rekordkõrge ilutulestiku, mille imetlemiseks ei pea parki kohale tulema. Selle aasta ilutulestik on väga hästi vaadeldav kaugelt, isegi koduaknast! Kõige paremini saab ilutulestikku vaadata Männi pargi naabruses ja suuremate magistraalteede ääres (Mustamäe tee, Sõpruse pst, Ehitajate tee, Akadeemia tee). Märkisime teie jaoks kaardil ära ilutulestiku kõige paremad vaatluskohad. Väldime üheskoos suuremaid rahvakogunemisi ja järgime ohutusnõudeid!


Kui vaatate Mustamäe ilutulestikku kodu lähedalt, siis annate sellega oma panuse, et me kõik läheksime uude aastasse tervete ja elurõõmsatena. Sõbrad, palun väldime neil pühadel suuri rahvakogunemisi, et ühiselt viirusest võitu saada!


Saadame selle keerulise aasta ära väärikalt!

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

 

Uudise rubriigid: