02.06.2016

Rõõmupesa lasteaed avas Erasmus+ projekti tutvustava näituse

Tallinna Rõõmupesa Lasteaia õpetajad panid Mustamäe Linnaosa Valitsuses hoones üles näituse tagasivaatega lõppevale Erasmus+ projektile.

Lasteaia direktori Lea Pihelgase sõnul oli see Rõõmupesa lasteaia esimene koostöö Lääne-Euroopa õpetajatega. „Olles ainus Tallinna lasteaed, kellel õnnestus 2014. aastal Euroopa Liidu äsjaloodud Erasmus+ programmist strateegilise koostööprojekti tegevusteks rahastus saada, tunneme heameelt meile antud võimaluse üle avardada laste ja õpetajate igapäevaelu ja õppimisvõimalusi,“ rääkis Lea Pihelgas. „Tahame lõppeva projekti tulemusi kõigi huvilistega jagada.“

Väljapanek tutvustab viie Euroopa pealinna – Pariisi, Londoni, Madridi, Rooma ja Tallinna õpetajate ja laste rahvusvahelist koostööprojekti „Tunneme ennast, tunneme teisi“. Projekti käigus käsitleti seitset teemat, mille käigus lapsed tutvusid esmalt iseenda, oma lasteaia, lähiümbruse, kodulinna ja selle transpordivahendite, traditsiooniliste toitude ning kodulinna kujutamisega kunstis.

Projektitöö vaheldus hargmaiste kohtumistega, õpetajatel oli võimalik külastada partnerkoole. Üksteisele jagati kingituseks laste töid või projektitööd kajastavaid materjale ja plakateid. Osa kaasatoodud materjalist on leidnud koha näitusestendidel.

Väljapanek jääb avatuks 16. juunini.

 

EU flag-Erasmus +.jpg 

 

Uudise rubriigid: